Aşk planla olur mu?

Aşkı planlayarak yaşanılabilir mi? Yoksa aşk tesadüfleri mi sever?

aşk bence tesadüflerle değil planla olur çünkü aşk dediğimiz şeyde zaten tesadüf sonucu oluşmaz mı

Hayır planla olabilecek bir şey değildir bence. Öyle olsaydı zaten herkes bunun planını yapardı ve bir aşka sahip olurdu. Kendiliğinden tesadüfen gelişen bir şey olarak görüyorum ben.

Planlayabilen var mı bilemiyorum ancak benim ki planlı olmadı tamamen tesadüfi anlar da gelişti ve büyüdü.

aşk dediğin karşındaki insandaki küçük detayların seni kendine çekmesidir yani hop diye aşık olunamazlar en fazla hoşlanılır. Bu yüzden aşk ne planlı ne plansız olur sadece zamanın akışıyla olur

Hayatta her şey mümkündür. Daha önce görmüş ve beğenmiş bir plan kurarak onunla aynı yerde bulunmak gibi olabilir, bu da aşık olunabilir mi olunmaz mı pek belli değil.

aşk tesadüfleri sever aradaki kimyaya bakar bazen hiç mantıklı olmasa da aşık olabilirsin

Aşk planla olsaydı güzel mi olurdu tartışılır ama ne plan ne zaman ne de mekan dinliyor :slight_smile:

Aşk planla yapilmaz aşk tesadüfleri sever çünkü öyle bir an gelir ki her şeyi körü körüne kabul edersin

Tesadüfleri sever. Aşık insanlar aradında telepati var bence bu yüzden plan yapmak saçma. Akışa bırakmalı.

Taktık maktık yok bam bam bam :joy: bana göre taktik falan boş iş içinden geldiği gibi davranmalı insan.

Planlayıp aşık olmak diye bir şeyin mümkün olduğunu hiç sanmıyorum. Kendinizi aşık olmaya zorlayamazsınız. Aşk hep beklenmedik zamanlarda çıkıverir kaşınıza.

Aşk zamansızdır. Bekleyince gelmez, hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkar.

Aşk ilk görüşte aşk evliliği aşk tesadüfleri aşk ilk bakismada aşk kalbin durmadan hızlı şekilde atmak aşk evliliği mutluluk huzur güven sadakat ve merhamet getirir plan nasıl yapılır tarifi nedir olabilir mi ki…

Aşk planla olmaz aşka tutulursan bir anda çarpılırsın zaten hiçbişeyi gözün görmez

Aşk planlı olmaz.O kişinin görseli ,bir hareketi,bir davranışı aşkı oluşturur.Kişi ilk izleyerek , uzaktan bakarak ilk önce içinde yaşar.Ondan sonra karşıdaki kişidede aynı duygular söz konusu olursa karşılıklı başlar herşey kendiliğinden olur.

Aşk pek de planla olabilecek bir şey değildir. Kime aşık olabileceğini seçemez insan. O yüzden planlı da olması mümkün değildir.

Ne zaman geleceği belli olmaz.Ancak bu demek değildir ki aşk tesadüfleri sever.

aşk anlık yaşanır planı programı olmaz. aşk göze dokunur kalbe vurur beklenmedik anda karşına çıkar

Bana göre aşk planlanamaz. Hiç ummadık anda umulmadık kişiye aşık olur insan. Bu tamsmen tesadüfidir yani.