Astral seyahat nedir?

Astral seyahat nedir, daha önce hiç denediniz mi?

Ruhun bedenden bilinçli veya bilinçsiz şekilde ayrılarak seyahat etmesine Astral Seyehat denir. Bu konu ne kadar gerçek açıkcası bir çok kişi kadar bende merak ediyorum.

Halk arasında en kısa tabirle ruhun bedenden geçici olarak ayrılmasıdır .

Halk arasında ve bilimsel olarak ruhun bedenden ayrılıp seyehat etme durumuna astral seyahat denir.

Astral seyahatte beden ruhtan ayrılıyor. Ruh bedenden ayrılınca ancak bir bağ sabit kalıyor. Oda içersinde çevrende filan dolaşılabilitor. Hatta isterseniz bulunduğunuz oda dışına ve evrene de çıkabilirsiniz.

astral seyahat ruhun bedenden ayrılarak, kişinin istediği gibi dolaşmasını sağlar. Merak ettim’de hiç denemedim.

Astral seyahat, bildiğim kadarıyla ruhun vücuttan ayrılıp başka yerlere gitmesidir. Hiç denemedim çünkü böyle bir şeye inanmıyorum.

Ruhun bedenden kendiai istekli bir şekilde ayrılırsa astral Seyehat denir, yani uzayda dahi gezebilr, daha çok detayı tehlikesi ve yapabilinecek şeyler var

Uzun süreli meditasyon sonrasında ruhun bedenden çıkmasıdır. Bazıları gezdiğini söylüyor bazıları ise sadece odada uyuyan kendi bedenine baktığını.

Astral seyahat uyku anında ruhun bedenden ayrılıp başka bir boyuta geçmesidir. Ben daha önce hiç denemedim. Önünü sonunu bilmediğim bu tip şeyleri de asla denemem zaten.

Astral seyahat, insanın bedeni ile ruhunun ayrılmasına denmektedir. Bu olay çokça uyurken olmaktadır. Ruh bedenden çıkarak istediği yere gidebilir.

Ruhun bedenden istemsiz veya isteyerek ayrılıp farklı boyuta geçmesidir. Genelde sırt üstü, düz bir şekilde yatıldığı zaman istemsiz şekilde gerçekleşir.

Parapsikolojik bir terim olan Astral seyahat kısa ve net anlatacak olursak ruhun bedenden geçici olarak ayrılmasıdir. Bilincin açık olduğu irade dahilinde yapılan bir olaydır. Nefes teknikleri ile başlayan ve düşünce gücüne dayalı olan bu hadise bana pek inandırıcı gelmiyor.

Bilimsel olarak gerçek mi değilim mi onu pek bilmiyorum,fakat bazı insanlar gerçekten de astral yaptığını söylüyor , astral seyahat; ruhun bedenden ayrılıp farklı boyutlara geçmesidir.

Astral seyahat ruhun bedenden geçici olarak ayrılmasıdır.

Astral seyahat esnasında kişinin bedeni ruhundan ayrılıyor. Aslında ruhban ziyade bilinci dünyanın evrenin çeşitli yerlerine gidiyor beden. Ama bunu yapabilen insana sayısı azdır. Çoğu bulunduğu yerden bile çıkmaya cesaret edemez.

Astral seyahat, insan ruhunun bedeninden ayrılarak ortalıkta gezinmesine denir. Uyku sırasında yaşanan bir şeydir. Bu sırada ruh ile beden arasında güya gümüş bir kordon bulunur. Ruh da bu sayede bedenini tekrar bulur ve uyanırız. Ben bunun pek gerçek bir şey olduğunu sanmıyorum.

1 Beğeni