Astroloji ile ilgili misiniz, yıldızların insan hayatını etkilediğini düşünür müsünüz?

Astroloji fallarına ve burçlara inanır mısınız, günlük falları okur musunuz?

Burçlara inanıyorum ikizler burcuyum bütün özellikleri beni anlatıyor

İlgili değilim yıldızlarında her zaman insan hayatını etkilediğini düşünmüyorum.

düşünmüyorum ama dediklerine göre yıldızlardan her biri bir insanı sembol eder.

Burçlara inanıyorum. Astroloji ile yakından ilgileniyorum bir çok burcun özeliklerini biliyorum. İnsanın burçlarının özelliklerini taşıdığı tartışılmaz bir gerçek. Bazı insanlar yükselen burçlarının özeliklerini taşıyor. Gezegenlerin ve yıldızların hareketleri insanlarda sinir stres gibi duyguları meydana getiriyor.

Aslında mantıklı düşününce hiç inandırıcı bulmuyorum ama şu hayatta her şeyde mantık çerçevesinde dönmüyor ilginç olan burcumun beni birebir yansıtması.

Tabiikide hayır tüm bunların hepsi batıl inanctir bence hurafeden başka birşey değildir sizde inanmayın bence

Yıldızlar, gezegenler ve gökyüzünün varlığına inandığım kadar burçları nasıl etkilediğinede inanıyorum. Bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum.

Çok ilgili değilim. Ama burçları çoğu zaman takip ediyorum ve okuyorum. Yıldızlar a bayılıyorum ama pek etkilediğini söyleyemem. Genelde o tür şeyler hep tesadüftür.

Bu işlerden çok anlamasamda etkisi olduğunu düşünüyorum.

aslan burcuyum yok gezegenler yıldızlar aynı hizaya falan gelince hayatımız değişirmiş 22 senedir faydasını görmedim.

bence pek alakası yok astroloji bir dal

Burçlara inanmak biraz fantastik olabiliyor.İnsanın biraz fantastik şeylere de ihtiyacı oluyor.Ama ne kadar gerçek ne kadar yalan kimse bilmiyor.

Astroloji ile ilgilenmiyorum,benim tek inandığım yıldız gece balkonda uzanırken gökyüzünde gördüğüm yıldızların hareketi o kadar :frowning:

Ben ikizler burcuyum. Burç tam olarak beni anlatmasada andırıyor.Onun için biraz inanmaya başladım sanırım.

Burçlara inanmıyorum. Insanların karakterlerini aileleri ve yaşadıkları ortam belirler. Burç Yorumlarına baktım da genelde herkesin başına gelebilecek olayları yorumluyor.

Burçlarla pek ilgilendiğim söylenemez ama Aslan burcu olarak burç özelliklerini taşıyorum sanırım. Bunun yanında yıldızların insan üzerinde etkisi olabilir mi bence bilemeyiz ama tartışırız diyelim.

Astroloji fallarına ve burçlara kesinlikle inanıyorum ve yaşantımızı etkiliyor. Burçların insan üzerinde ki karakteri etkilediği kanaatindeyim. Yıldızlar ve gezegenlerin de. Hatta bununla ilgili çalışma yapan bir arkadaşım var. Sadece insanları değil, deprem gibi doğa olaylarına da etkisi var. Günlük falları da okuyorum ve yapılan yorumlara da bakıyorum. Pek çok astronot var, hepsi de ortak bir kanıya varıyor yaşantınızla ilgili aşağı yukarı neler olacaksa ipuçları, uyarılar ve yönlendirmeler yapıyorlar. tabii tamamen onlara bağlı olarak yaşamak doğru değil, fakat hiç inanmamak da olmuyor. hatta astrolojiyle ilgili bu alana yönelik olarak açılacak bir okul da olacak. o kadar da gelişme göstermiş bu kadar inanmasalar sanırım okulu da açılmaz.

İlgili değilim fal da baktırmıyorum çünkü pek inanmıyorum hani fala inanma falsız da kalma derler ya pek o da aklıma yatmıyor burçları takip etmiyorum ama sorarlarsa teraziyim diyorum.

Böyle, şeylere inanmıyorum. Bana burcumu soran olursa başak burcuyum der geçerim. Günlük fal vb. saçma şeyler. Doğruluk payı yok bence.