Ata eziyetin cezası 924 TL!

Ayvacık’ta, ata tokat atmak suretiyle şiddet uygulayan şahsın görüntüleri sosyal medyada büyük tepki topladı. Kişiye yalnızca, hayvanlara kötü muameleden ötürü 947 TL para cezası kesildi.

bu caydırıcı değil daha caydırıcı cezalar verilmeli suç oranı git gide artıyor ülkemizde.

Azmış bu ceza daha fazlası verilmeliydi

Para cezası çok az çok çok daha caydırıcı cezalar olmalı.

Ata eziyet kötü bir olay ve bu olay sadece atlar için değil tüm hayvanlar için geçerli fakat ülkemizde kanunlar yetersiz olduğu için eziyetler devam ediyor.

O zaman parayı veren eziyete devam etsin. Bu cezalar hiç caydırıcı değil hayvana eziyet etmenin cezası hapis olmalı. Bir an önce hayvan hakları yasası çıkmalı.

.
Daha fazla da kesilebilir di . Artık hayvanlara insanlara canlılara zarar vermenin önüne geçilmesi lazım.

Buna bile bir paha biçmek çok kolay. Ne kadar ucuzmuş bir ata eziyet etmek. İnsanlar ne kadar cani. Umarım ileride bu insanlar cezasız kalmaz. Tek temennim bu.

924 tl zaten zevk için yapn ainsana parası çok

bir canlıya eziyetin cezası para cezası olmamalı. Çünküadam şöyle düşünüyor ben yine eziyet ederim parayı öderim olur biter diye düşünüyor. YANİ HAYVANA ŞİDDET YASASI GELMELİ.

924 TL ne demek ya. Hayvanların canları bu kadar ucuz mu. İnanmak mümkün değil.

Ata eziyet eden bir gün insana da eziyet eder daha caydırıcı bir ceza olması gerekiyor

Bu hayvanlara eziyete kim dur diyecek artık gerçekten birileri dur desin…

Ceza çok az. Hayvana işkence etmenin cezası bu kadar ucuz olmamalı. Daha caydırıcı cezalar gelmeli.

bu cezalar caydırıcı değil.Daha fazla caydırıcı cezalar şart yoksa daha çok görürüz hu haberleri.

Az bir ceza. bence ağır para cezası verilmeli ki bir daha yapamasınlar.

Böyle haberler duymaktan iğreniyorum. Yeter artık kimsenin bir hayvana yada insana zarar vermeye hakkı yok.

Çok az çok. Böyle mi ders verilir insanlara. Bir cana eziyet etmenin zarar vermenin cezası nasıl bu kadar ucuz olabilir. Ağır yaptırımlar uygulanmalı hatta bana kalırsa hapis cezası verilmeli.

Deve demiş ya nerem doğru ki diye, memlekette nerden tutarsan orada elinde kalıyor, yazık milletçe bize

İnsanlar parayla da ıslah olmuyorlar. Trafik ve sigara cezaları ortada. Kendisine acımayan bir et parçası ıolarak gördüğü hayvana mı acıyacak. Tüm saydığı kutsal değerler adına lanetlenmesini temenni ediyorum.