Ata tecavüz iddiası!

Sakarya’da bir vatandaş tarafından kayda alınan videoda, bir şahısın ata cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. Çekilen video sonrası ihbar edilen şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Gözaltındaki şahıs ortaya atılan iddiayı reddederek, atına tımar yaptığını ve görenlerin yanıldığını söylerken kesinlikle taciz olayı olmadığını söyleyerek kendisini savundu. Şahısın hala emniyette tutulduğu öğrenildi.

Umuyorum ki gerçekten doğruyu söylüyor olsun. Umuyorum ki videoyu çekenler yanılıyor olsun. Umuyorum ki bu iğrenç olay yaşanmamış olsun.

">

Videoyu iyice izleyip anlaşılabilir ama dışarıda yapacagını sanmıyorum. Sonuçta ahır var yapacak olsa içeride yapardı. Bilmiyorum güneş ışığı altında atı tımarlamak istemiş olabilir. Şahit olmadan yorum yapmak zor.

Yani insan artık bu kadar mı diyor videoyu izleyerek bakmak lazım güneşin altında yapacağını sanmıyorum sonuçta ağır var bence kesin olmadan bu tür haberler yapılmamalı çok da duyurmaya gerek yok çünkü etrafta psikopat çok milletin aklına getirmemek lazım yani eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmemek lazım insanlık nereye gidiyor diye düşünüyor insan.

Memleket öyle bir hale geldi ki en ufak bir şüphede “acaba tecavüz mü ediyor, taciz mi ediyor” diye düşünmeye başladı millet. Bu da hiç iyi bir şey değil.

Görüntülerin tamamını izlemeden bir şey söylemek yanlış olur ama şayet doğruysa bu çok korkunç bir şey. Sapıklığında çok farklı boyutu yani

Yani dünya öyle bir hale geldiki eğer bu haber de doğruysa diyecek birşey bulamıyorum gerçekten, iğrençlikten de ötesi bir durum…
Bazı insanlara insanlara hayvan demek bile yakışmıyor…

Valla insanoğlu dan her şey beklenir. Yani yapsa pek şaşırmam her gün bir olay oluyor. Ne hale geldik gerçekten yaşamak bu kadar zor olmamalı artık bu ne