Ataması olan bölümler hangileridir? Ataması olan bölümlerin içeriği nedir?

Ataması olan bölümler hangileridir, ataması olan bölümlerin içeriği nedir, hangi bölüm daha kolaydır?

Ataması olan bölümlerin başında gelen eskiden öğretmenlikti ama günümüzde olanaklar çok azaldı . Polislik ataması var .

Hukuk fakültesi bölümleri, sağlıkla ilgili bölümler (hemşirelik, fizyoterapist, tıbbi laboratuvar teknisyeni).

Sağlık bölümlerini tercih edebilirsin bildiğim kadarıyla anestezi dalında baya bir atama var.

• - sınıf öğretmenliği
  • - matematik öğretmenliği
  • - hemşire
  • - doktor
  • - avukat
  • Sağlıkla ilgili bölümler ve imamlar ataması en yüksek olanlar diye biliyorum.

Teknik elemanlar,hemşireler gibi mesleklerin atamaları daha çoktur.

Ataması olan bölümler bence;hekimlik,yazılım mühendisliği gibi bölümlerdir.

Genellikle teknik elemanlar, sağlık çalışanları ve bazı mühendislik bölümleri.

atamasi çok olanlardan sağlık diye biliyorum.hastahanede meslek gruplarına ayrılıyor.

Sağlık bölümü atama sıkıntısı olmayan bir bölüm. Onun dışında yazılım mühendisliği ve benzeri alanda az olan mesleklerde atama ihtimali çoktur.

Sağlık sektörü. Sağlık sektöründe gün geçtikçe ihtiyaç artmaktadır. Bölüm farketmeksizin sağlık sektöründe atamalar açıklanan verilerde en fazla olanlarıdır. Buna hemşirelik ve paramedik örneği verilebilir. Bunun dışında fizik tedavi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik, odyoloji, tıbbı laboratuvar, anestezi, gibi örneklerde verilebilir.

Atanmayı bekleyen binlerce insan var en çok saglık bölümlerinde atamalar oluyor.

En çok ataması olan bölümler doktor, hemşirelik, ilkokul öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, ilköğretim matematik öğretmenleri, sosyal hizmet bölümleri.

Bir çok bolummmmmmm vardırrrrr bunlarrrr sayamacamız kadararrrrr sınıf ogretmenlıhı polıslikkkkk doktorrrr hemsire matamatık ogretmenlıhı İngilizce ogretmenlıhı guvenlıkkkkk ozel egıtım ogretmenlıhı.

…….

Tabi atanması zor olanlarrrrrda vardırrrrt

… Sosyal ogretmenlıhı gıbi

polis hemşire hakim avukat öğretmenlik doktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Tıp, diş hekimliği, hemşirelik en sık atama yapılan ve boşta kalma gibi bir durumunuzun pek de mümkün olmadığı mesleklerdir.

sağlık alanında atamalar fazla oluyor hukuk polislik gibi mesleklerde tercih edilebilir

Genelde sağlıkla ilgili bölümler (hemşirelik, paramedik, ebelik)

Ataması olan bölümler şunlardır

1 Avukat

2 Hemşirelik

3 Doktorluk

4 Matematik öğretmenliği