Attığınız mesajlara geç cevap verildiğinde tepkiniz nedir?

Herkes mesajlaşırken anında mesajına cevap verilsin isterler peki geç cevap verildiğinde tepkiniz nedir?

Hiçbir tepki vermem desem yalan olur istemsiz bir şekilde beynim benimde geç cevap vermemi istiyor. :slight_smile:

Benim için sıkıntı yok. Çünkü ben de geç cevap veririm genelde.

Neden geç cevap verdiğine bağlı eğer boş yere geç cevap verirse sinirlenirim ama önemli bi sebebi varsa sorun olmaz.

Sinirlenirim. O insana karşı tavır alırım. Bir daha aynı şeyle karşılaşırsam komple konuşmayı keserim tekrar benden özür dileyene kadar konuşmam.

Bir daha ona mesaj atma istegim gelmiyor soğuyorum mesajlaşmaktan

Öncelik olarak anlayışlı olmak lazım. Cevap vercek durumda olmayabilir. Biraz zaman geçtikten sonra ararım.

Hiç bir tepki vermem.Tepki vermem gerwken insan zaten yanımda ,onunla da mesajlaşmak yerine arayıp konuşuyoruz :relaxed:

Eğer o kişi çevrimiçi olup cevap vermiyorsa kızarım ama çevrimiçi değilse bişey demem.

Normal bir insan geç cevap verse problem etmiyorum ama nişanlım geç cevap verince ister istemez tepki gösterebiliyorum. Bunun nedeni ise merak ettiğimden kaynaklı. Sürekli başına bir şey mi geldi diye düşünüp duruyorum ve haliyle merak ediyorum. Bundan dolayıda tepki gösteriyorum.

Gayet normal karşılarım çünkü insanlar 7 24 telefona adapte değildir çalışanlar var olmasa bile evdeyken bir çok iş güç varken mesajı sorun etmek çocukluk olur

Gayet normal karşılarım çünkü insanlar 7 24 telefona adapte değildir çalışanlar var olmasa bile evdeyken bir çok iş güç varken mesajı sorun etmek çocukluk olur

Bana karşı yapıldığında pek takmam karşı olarak ben cevapları geç veririm:slight_smile:

Attığım mesajlara geç verildiğinde işi olduğunu düşünüyorum. Eğer bilerek ve isteyerek geç veriyorsa zaten benden hazzetmiyordur ve ben de o kişiye mesaj atmamayı tercih ederim.

Oldukça can sıkıcı bir durum strese girerim ve bir an önce cevap gelmesini beklerim.

Attığım cevaplara geç cevap verildiğinde sinir oluyorum kendime hakim olamıyorum.

İnsanın siniri bozuluyor tabi ama sürekli mesajlaşmak da ayrı bir dert ayrı bir tasa yani. Gün içinde birkaç mesaj ve birkaç arama yeterli olur diye düşünüyorum çünkü sürekli telefon elinde mesaj muhabbeti isnanı geriyor ve bunaltıyor

En uyuz olduğum şeydir. Beklemekten nefret ederim, hele ki o mavi tik olmuş ama hala cevap gelmiyorsa bi süre sonra saldırmaya başlarım :grin: Mesajları okuduktan sonra sorunun sadece bende olmadığını görünce de ayrıca mutlu oldum yalnız değilmişim.

Genellikle yazmamayı tercih ediyorum bir daha uğraşmamak lazım

Kişiden kişiye değişen bir durum, yoğun olduğunu yada mazeret olarak söylediği şeyler tutarlı ise sorun olmaz ama kasıtlı bir şekilde geç cevap vermiş ise tepkime olumlu olmayabiliyor.