Ayakkabı alırken markaya dikkat eder misin?

Ucuz veya marka olmayan ayakkabı alır mısınız?Yoksa sadece görüntüsü almak için yeterli midir?

Ayakkabı yada başka bişey alırken markaya takılmam,rahat ve uygun olması yeterli benim için.Çok ucuz ve kalitesiz ürünleri almak da dogru değil tabiki…

Ayakkabı alırken kendim için markaya hiç dikkat etmiyorum. Genellikle ayak numaram büyük olduğu için ayakkabı zor buluyorum kendi ayağıma göre bir numara bulduğum zaman marka benim için hiç önemli değildir.
Ancak çocuklarım için markaya dikkat ediyorum Hangi marka iyi ise onlarla beraber karar verip alıyoruz.

Ayakkabı alırken markaya dikkat etmem çünkü ayakkabının ömrü düzenli kullanılıp kullanılmamasına bağlıdır. Yani hor kullanırsan markası ne olursa olsun ömrü az olur.

1 Beğeni

Çok ilgimi çekmez fakat markalı ayakkabılar dış görünüş olarakta en güzelleri oluyor. Markasına önem vermiyorum fakat kalite anlamında ve görünüşten dolayı tercih ederim.

Giysi alırken hiç markaya dikkat eden birisi değilim. Ne bulursam onu giyiyorum zaten.

2 Beğeni

Ayakkabı alınırken genellikle denenerek alınması gerekir. Herkesin ayak yapısı ve konfor anlayışı farklıdır. Markaya para vermek doğru değildir.

2 Beğeni