Ayran gönüllülükten nasıl kurtulunabilir?

Ayran gönüllülükten nasıl kurtulunabilir? Ayran gönüllü olmamak için neler yapılmalıdır?

gerçekten kurtulmak istersen kolay

Ayran gönüllülükden kurtulmak için hatalar yapılır hatalarla ve yaş ilerledikçe olgunlaştıkça kurtulunabilinir.

Yaşadığın olaylar yediğin kazıklar yani olgunlaşma sürecinde geçibilicek biir huy.

Sürekli kendi içinde veya dışarıda yaşamak istenirse de insanlara güvenmemek ile olabilir.

biraz bence karşımızdaki kişinin bize yetebileceğini düşünsek yeter


Gerçekten aşık olunca kaybetme korkusu başlayınca bu duygu kaybolur bence. Yani birine gercekden bağlanmayı deneyerek kurtulabilirsiniz.

Gerçekten aşık olmayan insanlar anca böyle olabilir. Birini gerçekten sevince ve değer verince başka birine duygu beslemez.

Gercekden birisini seversen hoslanirsan kurtulursun hayat boyle devam etmez illaki kafani omuzuna koyabilecegin birisi olmasi gerekir

Gerçekten kurtulmak istiyorsanız kedninizi değiştirmekle başlaya bilirsiniz artık eskisi gibi insanlara taviz vermeyerek gereğinden fazla fedakar olmayarak ve s

Karşınızdaki kişiyle empati yapmanız gerekiyor. İlişki içinde bulunduğunuz bir insan sizin yaptığınız gibi sürekli daldan dala konsa bundan rahatsız olursunuz bence.

birini gerçekten sevmeli. Kaybetmekten korkmalı ancak o zaman geçer.

ayran gönüllü olmamak lazım kurtulmanın yolu bu ayran gönüllü isen bundan kurtulamazsın çünkü ayran gönüllüsün kurtulmak mümkün değil yani eğer o sende varsa

Ne olursa olsun insan kendi nefsine söz geçirmelidir, bundan kurtulmanın yolu ise kendi kafasından kalbinden bitirmek gerekiyor. illa ki bu durumdan kurtarmak için başka birini sevmek gerekmez. Eğer İnsan İsterse başaramayacağı bir şey yoktur.

Yaş ilerledikçe bence bu durum değişiyor artık kimseyi tanımak bile istemediğin dönemler bile oluyor o yüzden takma bu durumu geçer.

İnsan büyüyüp olgunlaşınca kadar, ayran gönüllü olabilir.Ama belli bir yaşa gelip hayat tecrübesi birikince ayran gönüllü olmaktan vazgeçer insan.