Ayrıldıktan sonra karşı tarafın ailesi ile görüşmeye devam edilir mi?

Ayrıldıktan sonra karşı tarafın ailesi ile görüşmeye devam edilir mi?

Bence hayır, ayrıldıktan sonra aile ilede ilişkiyi kesmek gerekiyor bence. Görüşmemek lazım.

Gerek yok görüşmeye. Aradaki bağlar kopmuş belki yolda , sokakta görülür selamlaşılır.

Çok samimi olmuşlarsa olabilir. Ama ben pek uygun bulmuyorum. Hoş durmuyor

ayrıldıktan sonra çocuk varsa görüşmeye devam edilebilir ama çocuk yoksa bence görüşülmesi saçma olur iki kişide farklı hayatlar yaşar çünkü

Sen karşındaki kişiden ayrılıyorsun. Görüşmeye devam edebilirsin. Ama fazla görüşme malesef ki toplumumuzda çoğu şey gibi de yanlış anlaşılabilir. Öte yandan erkek veya kadının anlaşmazlığında oluşan tepkiler kendi yakın çevrelerini veya arkadaş gruplarını bağlamaz.

eğer çocuklar varsa çocuk için olabilir aksi takdirde hiç gerek yok .

Pek sık görülen bir durum değil. Görüşmenin bir manası da kalmamıştır. Yersiz bir davranış olur.

görüşülebilir.
İlişkiye dair hala bir umudun kalmışsa. Aileyi araya sokarsın ve barışmak için çabalarsın. Karşı taraf seni kafasında tamamen bitirmişse gereksiz bir debelenme olur ve sonu tekrar hüsran. Aksi takdirde de zaten görüşmek çok mantıksız olacaktır arkadaşının ailesi aile dostun vs. değilse tabi.

Karşı tarafla ilişkinizi kesmeniz her iki taraf için de iyi olacaktır. Bu ilişkide bir gelecek ön görülemez. İletideki ilişkiler için de görüşmemek en sağlıklısı.

Bence görüşülmemeli, karşılaştıklarında selam verilip hal hatır sorulabilir ya da yardım isterse yardım edilir ama samimi olunmamalı.

aile ile görüşülür tabi sen aileden değil kişiden ayrılıyorsun

ilişki arkadaşlığa dönmüş ise karşı tarafında bu konuda sorun yaratmıyorsa tabiki görüşüle bilir.

bence hayır çünkü ayrıldığın kişinin zoruna gidebilir bu durum hani çokta aşırı yakın değilseniz tavsiye etmiyorum.

Ayrıldıktan sonra mecburi bir durum olmasa karşı tarafın ailesi ile görüşmeye ne gerek var. zaten ayrılmışsınız, eğer görüşüyorsunuz neden ayrılıyorsunuz, sadece eğer arada çocuk varsa o da Mecburiyetten olabilir.

Gerek yok gereksiz bence çünkü illaki sorun yaratır laf taşıma falan gibisinden

Bence bu durum sizin ayrılık süreçinizi olumsuz etkiler. Ailesiyle görüştüğünüzde onuda görebilirsiniz ve sizleri barıştırmak isteyebilirler. Görüşmemek en hayırlısıdır.

Bu pek te mantıklı bir hareket değil sonuçta ayrılmışsın ve bitmiş sizi ailesi ile tanıştıran ve aracı olan kişi o iken neden hala ailesi ile görüşürsünüz ki.

Çocuk yoksa genellikle aileyle de ilişki kesilir. Çok nadiren taraflar arasında sevgi ve saygı varsa iletişim sürdürülebilir ama o derece anlayışlı ve uyumlu insanların bir araya gelmesi zor. Ancak çocuk gibi ortak bir payda etrafında buluşulabiliyorsa aileler arası iletişim devam edebilir.

Aile ile sorunlar olmasa bile ayrıldıktan sonra görüşmek pek doğru olmaz. Sonuçta bizimde hayatımıza birileri girecek ya da karşı tarafın. Hoş karşılanmaz bu durum.