Baba oğlunu satırla öldürdü!

Balıkesir’de baba oğul arasında çıkan tartışma bir ölüm ile sonuçlandı. Baba tartıştığı oğlunu satır ile başına ve boynuna gelecek şekilde vurarak öldürdü. Olayın ardından gözaltına alınan babanın ifadesinde çok pişmanım, uyuşturucu kullanıyordu, eziyet ediyordu gibi ifadeler kullandığı öğrenildi.
Gerçekten bu öfke kontrolü çok önemli bir şey bunu her gördüğümüz haberde bir kez daha anlıyorum…

image">image

Aralarındaki tartışma galiba uyuşturucu kullandığı için, belkide baba oğlunun uyuşturucu kullanmasını istemiyordu, oğluna bırak bu alışkanlığı diye konuşurlarken, oğluda babasına karşı çıkmış olabilir ve baba öfkesini kontrol edemeyip oğlunu öldürdü, oğluna Allah rahmet eylesin, babaya da geçmiş olsun diyelim, inşallah öfkesini kontrol edemediğinden yapmıştır.

Uyuşturucu kullanan insanların saldırganlığı göz önüne alınmalıdır. Normalde hiçbir baba evladını bu şekilde öldürmek istemez. Artık iş nasıl çığırından çıktıysa adamda eline gelen şeyle rastgele vurmuştur.

keşke polise başvursaydı yada uguşturucu bırakma merkezlerinde tedavi etirseydi oglunu böyle olması çok kötü olmuş hem baba için hemde oglu için

öfke kontrolünü sağlamak çok zor ama yine de bu kadarı da yapılmaz. öfkemize yenik düşmemeliyiz. çok pişmanlık çok da fayda etmiyor ne yazık ki… keşke böyle şeyler yaşmak ve duymak zorunda kalmasak. ama maalesef ki yaşanıyor. üzücü ve kahredici olaylar. hem baba hem de oğul için çok kötü olmuş.

Baba ve oğul arasında ulan bir tartışmadır bu tartışmanın boyutunu büyüten uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülmüştür otopsi işlemleri Bursa adli tıp kurumunda yapılmıştır olaydan sonra pişmanlık duyduğunu söylemiştir baba.

Böyle durumlarda insan öfkesini kontrol edemeyince herşey yapabiliyor, baba da pişman olmuş ama biraz kendine hakim olsaydı da keşke polise başvursaydı…

Sinir öfke İnsanların en büyük düşmanıdır. insan böyle olaylarda kendine hakim olması gerekir. Insan öfkesini kontrol altına alınmazsa maalesef böyle olaylarla sonuç bulur. Evlat acısı hiçbir şeye benzemez. Bir de evladı kendi eliyle öldürmüş. bunu anlık bir Sinir olduğunu zannetmiyorum belki aralarında başka konularda vardır ya da babasının psikolojik sorunları vardır.

Böyle haberler okumak, denk gelmek, içimi acıtıyor tahammül bile edemiyorum. Allah kimseyi böyle evlatlarıyla sınamasın.Böyle cinnet halleri yaşanmasın artık,kişi bağımlıysa psikolojik sorunları varsa bir şekilde tedavi olsun.Hemen aransın,yardım edilsin.Kimse ölmesin öldürmesin.

Allahım ne kadar acı ve korkunç bir olay.Aile içinde bile birbirlerini öldürüyorlar,dışardaki insanlar neler yapmaz.Pişman olmuştur belki ama artık iş işten geçti,geri getiremez evladını.:cry:

Yazık gerçekten. Keşke yasanmasaydi olay. Vicdan azabıyla nasıl yaşayacak. Ne dertler var. Valla insan şaşırıyor görünce Müge Anlı programı gibi olaylar