Baba Vahşeti: Kızını Boğarak Öldürdü.

Esenler’deki Fatih Mahallesi 245. Sokak’ta gerçekleşen olayda 40 yaşındaki H.U. isimli baba 20 yaşındaki kızını boğarak öldürdü. Bileklerini kesen baba intihara kalkıştı. Binanın birinci katında bilinmeyen sebeplerden ötürü çıkan yangın sonucunda ortaya çıktı. Komşularından alına bilgiye göre evde 4 kişi yaşadığını ve dün akşam saatlerinde ailenin evine girdiği görüldüğü söylendi.

1 Beğeni

Olayın ayrıntısını pek bilmiyoruz ama cinnet geçirecek derecede olduğu kesin. Allah rahmet eylesin.

1 Beğeni

Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Bir baba kızını öldürecek sonra intihar edecek yangını kendisi mi çıkardı artık orayı bilemiyorum ama çok acı bir durum. Allah rahmet eylesin.

1 Beğeni

Nasıl bir vahşet, insan nasıl kendi kanından olan çocuğuna kıyabilir… Gerçekten çok üzüldüm… Allah rahmet eylesin.

1 Beğeni

Kızını neden boğar insan bu kadar kötü duruma gelene kadar keşke önlem alınsaydı

1 Beğeni

İnsanlar kafayı yemiş durumda artık. İnsan kendi evladına ne olursa olsun bunu yapamaz. Yazık gerçekten. Allah rahmet eylesin

1 Beğeni

Altında başka sebepler yatıyor olabilir babanın yaptığı normal birşey değil , Allah geride kalanlara sabırlar versin .

1 Beğeni

4 kişi varsa olay nasıl olmuş anlamadım ben. Adam ne hale geldi de yaptı kimbilir olan kızına olmuş yazık güzelime. Umarım gittiği yerde huzurludur.

1 Beğeni

Böyle bir şey olmaz insan kendi canından kanında nasıl yapar halen tüylerim diken diken oluyor

ALLAH RAHMET EYLESİN

1 Beğeni

bi insan nasıl çocuğunu katledebilir sen onu büyütmüşsün sonra kalkıp öldürüyorsun

1 Beğeni