Bakan Soylu'dan Açıklama!

Şuan 24 TV de canlı yayın yapan bakan soylu yasakların 19 Mayıs’a kadar uzayacagi konusunda bir gelişme olmadığını açıkladı.

Hocam depremin üstünden neredeyse bir gün geçti. Bu tarz son dakika haberleri mümkünse birkaç saat içerisinde açılmalı. Daha sonra açmaya karar verirseniz haber konusuna dair detaylı ve güncel açıklama girmeniz gerekir.

İyi kazançlar dilerim.

Değiştirdim hocam

İlk önce yasak geldi olarak açıklama yapıldı şimdi geri mi çektiler ? Çok ilginç diyemeyeceğim alıştık artık.

Şaşırtmadı. Çünkü böyle şeylere ülkece alıştık. Ama en azından öğreniyoruz bir şekilde ne yasak ne değil. Yasaklar uzamasın ama şu hastalıkta bitsin artık ya. Bıktım evde durmaktan. Tamam normalde de çıkmam ama en azından istediğim anda çıkabileceğimi biliyordum. Şimdi o da yok.

Bence uzatılmalı. Çünkü ramazandan sonra daha fazla dışarı çıkacaklar virüs yayılır

Kalksın yasaklar gereği yok insanlar dışarı çıkamadığı halde vaka sayısı artıyor nasıl bitsin aslında hikaye de neyse

bu şuan herkesin kafasını karıştıran bir soru sosyal medyada sürekli uzatıldı diyor ama kesin bir durum yok.

Hani bir caps vardı ya biz yasaklarla ve saatlerle çok oynayarak koronanın kafasını karıştırmaya çalışıyoruz, ama işe yaramıyor maalesef.

Asıl yasakların bayramdan sonra yapılması gerekiyordu çünkü bayramdan sonra insanların hepsi sokağa çıkacak bayramlaşmalar olacak ve vaka sayıları artmaya devam edecektir.

Yâni yasak var ama nedense kimse evinde değil herkes dışarda evde kalmıyor