Banyoyu soğuk mu yoksa sıcak mı yapmayı daha çok seviyorsunuz?

Banyoyu soğuk mu yoksa sıcak mı yapmayı daha çok seviyorsunuz ?

Açıkçası soğuk suyla yapılan banyo bana daha büyük bir haz veriyor. Çünkü daha zinde oluyorum. Biraz üşüsem de insanlar soğuk suyla duş almalıdır.

Sıcak suyla alıyorum ama saçım hep kepek. Soğuk su kepekde yapmıyor.

Sıcak su ile banyo yapanı hiç duymadım. Sanırım yaz aylarında yapıyorlar. Ama duymadığıma göre ben banyomu sıcak suyla yapıyorum.

Sıcak severim ben,rahatlatıyor,gevşetiyor,günün yorgunluğunu alıyor.Tavsiye ederim

Ilık suyla yapıyorum, soğuk su tutmak cesaret ister. En ideali ılık olmasıdır.

bugüne kadar hiç soğuk su duşuna cesaret edemedim aşırı sıcak yaz kış farketmiyor benim için soğuk su zinde tutar daha sağlıklı diyorlar ama cesaret işi

soğuk suyla diye duyunca bile içim titredi sıcak da

Ben sıcağı da sıcak suyu da oldum olası çok seviyorum. Banyo yaparken de genelde sıcak su ile yaparım. Sadece çıkmadan önce ayaklarımı soğuk suyla yıkarım. Bunun nedeni ise damarlardaki kanın harekete geçmesine ve ağrıların giderilmesine özellikle de baş ağrısının geçmesine faydalı olduğu için devamlı uygularım.

Banyoyu sıcak suyla yapmayı çok seviyorum ama aslında çok yanlış çünkü cildin yaşlanmasına sebep oluyor ve çok sıcak suyla banyo yapmak zararlı bir kimyasal yayıyor. Ilık suyla banyo yapmak en iyisidir çünkü soğuk su insanın hasta olmasına sebep olabilir.

İnsanın o anki durumuna bağlıdır.Uykulu bir insan,uykusunu kaçırmak istiyorsa bence soğuk su ile duş alması gerekir.

4 mevsim boyunca ılık su ile duş alırım. Sıcak suyu asla sevmem.

Ilık yapmayı seviyorum. Ama illaki birini seçeceksem sıcak derim.

Hava soguksa sicak suyla banyo yapmak inanilmaz guzel oluyor ama hava isindikca buz gibi suyun altinda serinlemek paha bicilemez.

ortalama sıcaklık iyidir ne soğuk ne sıcak çok sıcakta nefes darlığı çekiyorum çok soğukta hasta olacak gibi değişik bir şeyler oluyor

Ilık su her zaman tercihim. Ancak bazen yaz aylarında sağlık için buz gibi suya girerim. İnsanı zıpkın gibi yapıyor.

Yaz olsun kış olsun farketmez. Ben duş alırken suyun sıcak olmasını severim. Su sıcak olacak o biraz seni mayhoş kıvama getirecek sonra kafayı vurup yapacaksın.

yorgun isem sıcak su ile duş almayı tercih ederim ancak sabah erken gideceğimdir okula o zaman ayılmak için buz gibi suyun altına hızlıca girer çıkarım.

bu durum mevsimine göre değişim gösterir bence. Yazın soğuk bir duş gayet güzel gidebilir.

Sıcak su tercih ederim. Fazla sıcak olmasının vücuda zararlı olduğu söyleniyor ama yine de bu alışkanlığımdan vazgeçmiş değilim.