Başak Burcu erkeği ile Kova burcu kadını anlaşabilir mı?

Başak Burcu erkeği ile Kova burcu kadınının uyumu nasıldır? Açıklayınız.

Kova burcu kadını ve başak burcu erkeği birbirlerinden zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden uyum yaşama konusunda zorluk yaşarlar ve birbirlerine kolay adapte olamazlar.
Başak burcu yapısı gereği işine ve evine çok bağlıdır. Olası bir evlilik durumunda kova kadınına son derece bağlı olacaktır. Fakat özgür ruhuyla bilinen kova kadını için bağlılık zordur.
Aynı zamanda sakin bir hayat isteyen ve mantık çerçevesinde olan başak burcu erkeği ile fazla eğlenceli ve çılgın olan kova burcu kadınının hayatları da birbirine oldukça zıttır.
Eğer iki taraf da hayatını eşine göre düzenlerse gelecek vaadedebilecek bir ilişki fakat bunu başarmak oldukça güç.

Kova burcu kadını ile başak burcu erkeği anlaşabilir. Lakin farklı olduğu noktalar vardır. Başak burcu erkeği kırılgandır, kova kadını ise dobradır ve sözlerini esirgemez. Başak burcu erkeğinin titizliği ve disiplini kova burcu kadınını etkileyebilir de tam tersi sıkabilir de. Saygı konusunda ve bağlılık konusunda başak burcu erkeği oldukça idealdir. Bu konuda bir sıkıntı yaşanmaz. Ayrıca başak burcu erkeğinin gönül alıcı tavırları ve partnerine gösterdiği ilgi evlilik sürecini uzun ömürlü kılabilir. Başak burcu erkeği mantık çerçevesinde ve kurallara göre hareket ettiği için bu durum kova kadınına oldukça ters gelebilir. Çünkü kova kadını özgürlüğüne oldukça düşkündür. Kurallara uymak onun doğasına aykırıdır. Yine de zıt kutuplar birbirini çeker mantığı ile bakacak olursak aralarında güzel bir birliktelik olabilir.

Kova burcu kadını ve başak burcu erkeği birbirlerinden zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden uyum yaşama konusunda zorluk yaşarlar ve birbirlerine kolay adapte olamazlar.
Başak burcu yapısı gereği işine ve evine çok bağlıdır. Olası bir evlilik durumunda kova kadınına son derece bağlı olacaktır. Fakat özgür ruhuyla bilinen kova kadını için bağlılık zordur.
Aynı zamanda sakin bir hayat isteyen ve mantık çerçevesinde olan başak burcu erkeği ile fazla eğlenceli ve çılgın olan kova burcu kadınının hayatları da birbirine oldukça zıttır.
Eğer iki taraf da hayatını eşine göre düzenlerse gelecek vaadedebilecek bir ilişki fakat bunu başarmak oldukça güç.

Başak burcu erkeği egolu, titiz ve takıntılıdır. Kova kadını ise daha çok mantığı ile hareket eden özgürlüğüne düşkündür. Başak sürekli pohpohlanmak isterken kova bunun ne kadarına katlanabilir tartışılır.

Sahsen ben burç olaylarına inanmıyorum çiftler kendisine uygun oldugunu anlayınca herkesle anlaşabilir bence

Burçlara inanmıyorum o yüzden her iki gruplada anlaşabiliyorum ben . O yüzden sizde takılmayın burçlara.

aşk burç uyumu ile ölçülmemeli aşk insanın doğasında vardır ve burç bir batıl inançtır

Bu tür burç yorumları bana kalırsa aldatmacadır. Çünkü insanlar burçlarına göre davranmazlar.İnsanlar kalplerine göre kendi duygularına göre davranırlar.

Yükselen burçların da göz önünde bulundurulması gerektiğini düşünüyorum.

Anlaşabilirler çünkü ikiside sakin bir yapıya sahiptir ama burçlara göre ilişki kurmak ne kadar doğru bilmiyorum?

Başak erkeği titiz ve detaycı tavrıyla, zekasıyla nam salmış kova kadınını boğmazsa güzel bir uyum yakalayabilirler. Basak burcu toprak elementine kova burcu hava elementine sahiptir. Toprak verim icin havaya ihtiyac duyar.

Burçlara pek takılmamak lazım. Ama eğer ona önem vereceksek anlaşamazlar. Ama burçları dikkate almazsak hepimiz insanız huylarımız uyuşursa elbet anlaşabiliriz.

Gayette güzel gider, benim ki çok iyi başladı, çok mutlu ilerledi son derece keyifli de gidiyor. Evet zaman zaman çatışmalar oluyor, kararsızlığıma, sivri dilime,başıma buyrukluğuma sinir oluyor, ben de onun aşırı titizliğine, kırılganlığına hayret ediyorum. ama tüm bunlar mutlu bir beraberlik sürdürmemize engel olmuyor. Ortada gerçek bir aşk varsa burç uyumları solda sıfırdır. Mutlu olamayanların yüzdesi fazladır belki ama denemeden bilemezsiniz