Başak burcu hangi burçlarla anlaşır?

Başak burcu hangi burçlarla anlaşır?

Başak burcu toprak elementinden olduğu için yine kendisi gibi toprak grubundan burçlarla iyi anlaşır. Toprak grubunun yanı sıra su grubundan olan balık, yengeç ve akrep ile de gayet iyi ilişkiler kurması mümkündür.

Başak burcu kadını yay,koç,aslan
Başak burcu erkeği balık, akrep, yengeç ile anlaşabiliyor. Fakat kişiden kişiyede değişir tabi bu durum

Başak burçları, yengeç ve oğlak burçları iyi anlaşır. Toprak ve su grupları ile iyi iletişim kurar.

Başak burçları özellikle yengeç ve akreple çok iyi anlaşmaktadır. Bunun nedeni toprak burçlarının su grubu burçlarla iyi anlaşabiliyor olmasıdır. Başaklar genelde titiz ve düzenlidirler.

Başak Burcu,balık,Yengeç ve akrep ile gayet iyi ilişkiler kurabilir.Aynı zamanda Boğa ve Oğlak Burçları ile de çok iyi anlaşır.

Başak burçları aslan burcu olan kişilerle iyi anlaşır. Balık burçları ile kusursuz anlaşırlar.

Başak burcu toprak elementinden olan Boğa ve Oğlak gibi burçlarla daha iyi anlaşır ve dostluk kurar.

:virgo:Başak burcu (23.08-23.09) erkek ve kadınlar genelde geçimsizdir, bu yüzden çok az insan onlarla anlaşır. En iyi kendisi gibi toprak grubundan olan :capricorn:Oğlak ve su burcu :scorpius:Akreple anlaşır. Oğlak ve Başak zaten bir elmanın iki yarısı gibi karakteristik özelliklerle. Nerede mükemmeliyetci, takıntılı, egolu insan varsa Başak burcudur.

Anlaşamadıkları: :libra:Terazi, :pisces:Balık, :leo:Aslan

Başak burcu oğlak ve akrep burçlarıyla oldukça iyi anlaşır . Toprak grubunda olduğu için toprak grubunda olan tüm burçlarla rahatlıkla iletişim kurabilir .

Başak Burcu’nun en iyi anlaştığı burçlar kesinlikle yengeçlerde. Duygusal olan bu iki burç birbirlerine karşı güzel bir empati içerisine girerler.

hayır, Oğlaklardır.

Başak burcu, yengeç, akrep, boğa, oğlak burçlarıyla kolay bir şekilde anlaşabilir.

Başak burcu olan insanlar akrep burçları ile iyi anlaşır. Ama anlaşma durumu karakter ile doğru orantılıdır. BU yüzden burcun pek bir önemi yoktur.

Başak burçları kendileri gibi toprak elementi burçlarından olan oğlak ve boğalar ile en iyi uyumu yakalar. Başak burcuna olumlu (üçgen) açıyla konumlanan yengeç ve akrep ile de anlaşabilir. Zıt burcu olan su grubu balıkla da birbirlerinin tamamlayıcısı oldukları için anlaşabilirler. Ateş ve hava grubu burçları ile anlaşamaz.