Baskın karakterde iki insan beraber mutlu olabilir mi?

Baskın karakterde iki insan beraber mutlu olabilir mi?

Sevgi ve saygı korunduğu sürece tüm ilişkiler hangi karakterde olursa olsun mutluluk mümkün.

Baskın bir karakterle aşırıya çıkmaması şarkıyla mutlu olunabilir. Çünkü karakter ne olursa olsun. Eğer ikili arasında sevgi ve saygı varsa her şekilde mutlu olabilirler.

Evet olur çok iyi anlaşırlar çünkü birbirlerinin halinden anlarlar olmama ihtimali de var tabii

Arada saygı olduktan sonra iki tarafın dominant olmasının bir önemi olmaz. Aksine iyi değerlendirildiği takdirde ilişkiye güzel şeyler katabilir.

Olabilirmi olamazmi hiçbir fikrim yok ama zamanla baskın tarafı düzelme ihtimali var önceden konuşmamak gerekiyor

Arada sürtüşmeler yaşanabilir ama birbirlerini dengeledikleri sürece sorun yaşamayabilirler.

Baskında olsa mutlu olmuşşa gerisinin bir önemi yoktur farkındalık budur dürüstlük höşgörü erdemlik

mutlu olabilecekleri haftanın 2 günüdür max.oda yorgun oldukları günlerdir.cunku bir tarafın her zaman alttan alması gerekli değilse sıkıntı büyük

Yani Çok zor ilişkilerde iki tarafında baskın olması iyi olmuyor bir tarafin daha sakin sessiz olması gerekiyor.

Büyük bir aşk varsa başlarda olur ama sonrasında yürümez. Her ikisi de kendi istediği olsun istediği için yürütebileceklerini sanmıyorum.

Saygı ve sevgi olsukça ikisi birbirini kapatır daha iyi olmalarını saglar ve daha iyi hayat sürmeleleeüni saglar

İki tarafta baskın karakter olduğu için bir konuda benim sözüm gececek kavgası olur ve tartışma çıkar. Bi taraf baskın olsada diğer taraf daha ılımlı olmazsa zor anlaşıp mutlu olurlar.

Sürekli üste çıkma çabası içinde olabilirler. Her ikisinde benim dediğim olacak diye düşünerek sürekli kavga edebilirler ve maalesef çok güzel bir birliktelik olabileceğini sanmıyorum.

Çözülmesi gereken bir sorun durumunda çiftlerin tutumuna bağlı bir olaydır. Her iki tarafta benim dediğim olsun diye diretirse o ilişki yürümez bir hâl alır. Karşılıklı saygı çerçevesinde çözülürse olaylar o zaman o ilişkinin yürüdüğü hatta koştuğu bile görülür.

İlişkide taraflar birbirlerin bazı huylarını törpüleyebilir baskın iki insan da birbirleri ile anlaşabilir bence birbirlerine tölerans tanıdıkları sürece .

Baskın karakterli kişiler baskınlıklarını birbirlerine karşı ispatlama çabasına girmiyorlarsa, ego savaşı vermiyorlarsa anlaşabilirler. Baskın karakterli olmak doğuştan gelir ama davranışları yönetmek kişilerin kendi iradesi dedir çünkü.