Beklediğiniz şeyler nelerdir?

İnsan hep bekler. Hafta boyunca cuma gününü, yıl boyunca yaz tatilini, ömür boyunca mutluluğu. Sizin beklediğiniz şeyler nelerdir?

Benim bu ara tek bekledigim şey eşimi işten çıkardıkları için hayırlı bir iş kapisi bekliyorum.

Beklediğim bir şey yok aslında huzur istiyorum sadece. Bir şeyleri düşünmeden yaşamak.

Karşıdaki kişiden birçok beklentin olabilir. Ama asıl senin beklentiye cevap vermen gerekiyor.

Şuanda hayatımdaki tek hedefim üniversite sınavından iyi bir sonuçla çıkmak.

Mezun olmak, iyi bir iş ve aile sahibi olmak sağlıklı ve huzurlu bir gelecek…

Hayattan bekledigim atanmakti ve sonunda atandım. Şuan ise sevdigimle evlenip yuvami kurmak istiyorum ama her insan da oldugu gibi beklentilerimiz hiçbir zaman bitmez

Hep beni anlayan birilerinin olmasını bekledim.

Benimki baya uzun, emekli olacağım günü bekliyorum sabırsızlıkla. Yapmak istediğim çok şey var ama bakalım o günkü imkanlar neyi gösterecek.

insan oğlu hep gözü yüksektedir hep herşeyin fazlasını bekler elinde olanla kanaat edip mutlu huzurlu olmak yerine hep kendinde olmayanın kendinde olmasını bekler oysa en önemli şey saglıktır saglık varsa herşey vardır

Yazı bekliyorum. Annemi 3 yıldır görmüyorum sabırsızlıkla onu bekliyorum. Her şeyi bekliyorum.

Benim hayattan beklediğim şeyler her zaman sağlık, huzur ve mutluluk üçlüsü olmuştur. Şu an böyle bir beklentim yok. Çok şükür hepsine sahibim. Sevdiklerim de yanımda. Hep sağlıklı ve mutlu olsunlar bana yeter.

Bende aynı şeyleri bekliyorum huzuru , mutlukuğu ve atanmayı bekliyorum.

Sınav gününü bekliyoruz.Robot gibi ezber yaptık şimdi sınavda robotluğun son vazifesini yerine getirmek kaldı

Herkesin çok büyük beklentileri elbette vardır. Ben sıfır bir araba için paramın olmasını bekliyorum

Hayatımın hayırlısı ile düzene girmesini isterim herşeyin düzene girmesini

Beklediğim özel bir şey yok ama hayatımın yoluna girmesi için hep doğru şeyleri beklemisimdir.

Beklediğim şey üniversite yi dışarı ülkede okumaktır. Ve inşallah olacak allahın izni ile tabikide.

Bebek :slight_smile: