Benzin ve Motorine zam geldi.

Yapılan açıklamada benzine 17, Motorinde 16 KRŞ/LT zam geldi. Şaşırdık mı? Hayır. Altın ve doların bu denli artmasına daha bakalım ne zamlar gelecek.

Bu zamanlar nereye kadar gidecek artık birisinin buna dur demesi gerekli her gün farklı bir zam haberi.

Zam gelmesi gayet normal giderek artan döviz kuru karşılığında türk parasının giderek değer kaybetmesi

Ocak ayı itibari ile zamlar dahada artacak. Yeni yıla bolca zam ile gireceğiz bundan elektronik ürünler nasibini fazlası ile alacak.

Paramız pul oldu, alım gücümüz iyice azaldı. Bu gidişatla ne yapacağız bilemiyorum.

Daha ne zamlar gelecek hayret içinde bekliyorum maalesef.

Zaten aşırı ucuzdu, biraz daha zam gelsin.

Millet alıştı. Acıtmıyor artık. Biraz daha zam koysunlar, kimse gık dahi demez.

O kadar döviz kuru yükselmesinden sonra çok normal yani. Dolar Avro ve altın aldı başını gidiyor ne yazık ki.

Benim merak ettiğim ülke bu duruma daha ne kadar katlanabilecek. İnsanlar neden sokaklara dökülmüyor? Fransa’da en ufak zamda sarı yelekliler sokaklara dökülüyor.

Hiç şaşırmadım. Daha bu başlangıç gibi bir şey. Birçok zam yapılacak ekonomi bu durumda kalırsa ki daha kötü olacak gibi.

çok haklısınız ama şimdi kendi fikirlerimi tüm açıklığıyla söylesem bana vatan haini Türk milletini küçük düşürüyor diyecekler. Kapalı haliyle ise soruya cevap vermek gerekirse, millet alıştı. Ne gece gündüz çalışmaktan onu yapacak vakitleri ne de bir taraflarını yerlerinden kaldıracak kadar cesaretleri var.

Daha şimdiden herşeye zam geldi. Bir markete gidip ikinci defa gidildiğinde zamlanmış oluyor.

insanlar zamanında yılbaşı gelecek zam olacak diye haber beklerlerdi şimdi zamsız geçen bir günümüz olmuyor öyle bir hal aldı ki markette aldığın ürünler 200 tutsa kasada sıra beklerken bakıyorsun 250 olmuş

Şaşırmadım zam geldiğine zaten dolar olmuş 9 lira Euro olmuş 10 TL benzin ve motorine hala gelir zam .

Her şeye zam geliyor ama fiyatı düştü dediğimiz hiçbir şey yok maalesef.