Berberde gizli geçişli kumarhane!

Bursa’da erkek berberinde ki gizli geçit bir dernek bahçesinde iskambil oynamak için kullanılıyordu. Bugün oraya baskın uygulayan polisler 16 kişiye 53 bin 550 tl ceza uygulandı.

Bu haberi dün okumuştum insanlar hobileri devam etmek uğruna yasakları çiğniyorlar yasaklar katlanarak artmalı

iyi olmuş. ne oyunmuş bu böyle herkes oyun için binlerce liraya razı oluyor. saçmalık ya. kendilerini akıllı sanıyorlar.

Bizim insanımız ne kadar meraklıymış bu kumara? Yasak pandomim virüs ölüm para cezası bile durdurmuyor.

insanlar bir oyun için ne yasakları çiğniyor gerçekten buna bağımlı mısınız yani. çok saçma olmuş. neyse ki bulunmuş ve ceza almışlar.

Şu pandemi döneminde,her gün farklı şehirlerden duyduğumuz en fazla haber kumar haberleri.Yedikleri cezaları ödeyince,belki akılları başlarına gelir…

haketmişler bence daha ağır ceza da kessetmişler keşke daha iyi olurdu

Bu sıralar bu haberler baya bir çoğaldı. kumar nasıl bir şeyse artık oynamadan duramıyorlar herhalde ama uzak duralım.

Pandemide herkesin kafası kumar çalışıyor ama cezayı yemeden kacamiyolar Allah bilir kaç tane daha gizli yerler var


Ay yok artık insanlar gerçekten nerden ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar . Aldıkları ceza umarım akıllarını başlarına getirmeye yeterli olur .

Kumar illeti işte hastalık virüs yasak hiçbir şey dinlemiyor. İlla oynayacaklar sanki oynamasalar ne kaybederler ne olur yani bu para cezası da yıldırmaz onları yine oynarlar görürsünüz.

Yerin kaç kat altına bile kumarhane kurarlar oynamak için :blush: bizim milletimiz yapar para cezası yıldırmaz yine yaparlar.

Vay anasını be bizim milletimiz harbi akillanmaz yav hakketten berberde kumar oynamak şimdide berberlere mi geçtiler :smiley:

Her şekilde bir yolu bulunacaktır. Öyle insanlar tanıyorum ki artık hayatları kumar olmuş, kumar olmadan nefes bile alamayacak.

Bizim insanımıza yasak olan şeyleri yasak değil deyin ki yapmasın onu. Bizimkilerde ters tepiyor bu olaylar o yüzden

Madem akıl ediyonuz bunu yakalanmamayı nasıl akıl edemediniz :slight_smile:) iyi olmuş ceza

Ülkemizde bir yerde yoksulluk, bir yerde kanunsuzluk, bir yerde geçim derdi artık neden oynuyorlar bilinmez insanlar bir umut adıyla böyle şeyler yaşıyor.