Beyoğlu’nda yeni yelkenciler yetiştiriliyor!

Beyoğlu belediyesinin düzenlediği etkinlikte Profesyonel amatör yelkenciler daha iyi bir tecrübe için yetiştiriliyor.Başkan ; Etkinliğin genel amacı ise yelkenciliği sevdirmek ve haliçi yelken sporunun merkezi yapmayı amaçladıklarını söyledi

çok güzel bir proje. İnsanlara sporu sevdirmek . Hangi spor olursa olsun farketmez . O alanı sevdirmek için yapılanlar çok önemli. Birçok belediyenin bu tür proje ve uygulamaları olsa keşke. Tamam hizmet zaten şart ama birde insanlara ait faaliyetlerin eğlencelerin yapılması çok daha motive edici ve güzel gelişmeler bunlar. Daha fazla görmek istiyoruz biz bu etkinlikleri. Umarım son olmaz.

Yeni Nesil Gençler Sporu Aşılamak Amaçlı Belediyenin Olumlu Hareketi👏 Su Sporlarına Merak İyidir

Çok güzel bir uygulama genç yaşta bu tür spor dallarıyla uğraşacak gençler yetiştirmek spor tarihi ve çocukların gelişimi için önemli olacaktır teşekkürler

Belediye başkanlarını yada bu işi yapanları bunun için seçiyoruz.Güzel şeyler bence.

Çok güzel bir hareket yapmışlar.Küçük yaştaki çocuklara veya yetişkinlere sporu sevdiriyorlar.Umarim bu tarz etkinliklerin devamı gelir.

Beyoğlu’nda Yelkenci’lerin gelişmesi deniz sektörüne de inanılmaz bir fayda sağlamaktadır. Zaten ülkemizde en çok tutulan sektör turizm sektörüdür. Deniz sektöründe olacak şeyler ülkemizde büyük ilgi görüyor.

aslında güzel bir etkinlik. İnsanların spora ihtiyacı var. Başka alanlarda gelişmek güzel bir şey.

Bu tür faliyetlere destek verilmesi çok iyi en azından yetenekli gençler bu kolda ilerlemesi sağlanabilir.

Yelken sporu çok köklü bir spor dünya’da takip edeni bir hayli fazla ülkemizde profesyonel takımlar var çok yaygın değildi.Bu hamle adına çok sevindim umarım arkasında durularak gerekli adımlar atılır bu bunun gibi birçok spor’da genç nüfusumuzu tam kapasite kullanırız inşallah.