Beyza Alkoç kimdir? Eserleri ve yaptığı çalışmalar nelerdir?

Beyza Alkoç kimdir ? Eserleri ve yaptığı çalışmalar nelerdir ? Hangi tür eserler yazmıştır

23 yaşında genç bir yazardır Beyza alkoç. Benimde sevdiğim bu yazar kardeşimiz bu eserlerini dijital platform olan Wattpad’te sergiledi. 18 yaşına geldiğinde bu tutulan eserlerini basıma verdi ve şuanda toplam 8 eseri basılmış bulunmakta. Gençkurgu yazarı bu kardeşimizin kanatımca geleceği çok güzel olacak.

15 Şubat 1996 yılında İstanbul Fatih’te doğan Beyza Alkoç ; ilk kitabını 18 yaşında basmıştır . Küçük yaştan beri tiyatro , edebiyat , şiir , hikaye gibi alanlara ilgi duymuş bu alanlarda ödüller kazanmıştır . İlk kitabı 2015 yılında yayınlanmıştır .

Küçük yaşlardan beri tiyatro ve hikayeler yazan 1996’da yılında doğmuş genç bir yazardır.İlk kitabını 18 yaşında yazan Beyza Alkoç’un hikaye dalında birçok ödülü bulunmaktadır. Mütercim tercümanlık öğrencisi olup aynı zamanda ikinci bir üniversite olarak sosyoloji okumaktadır.

Beyza Alkoç, 15 Şubat 1996 yılında İstanbul dünyaya gelmiştir. İlkokul yıllarından beri tiyatro oyunları ve hikayeler yazmış bir yazardır. Beyza Alkoç’un hikaye alanında bir çok ödül almıştır. Genç yaşta başarılara imza atmış bir yazardır. Bilim kurgu üzerine eserleri vardır. Eserleri ise, Karantina Serisi, 3391 Kilometre, Sıfır Kilometre, Sınır, Karantina üçüncü Perde, Sınırsız, Asansör gibi eserlerin yazarıdır.

1996 yılında Fatih’te dünyaya gelmiş genç bir yazar olarak son 5 yıla 8 kitap sığdırmıştır. Üniversite öğrenimine Mütercim Tercümanlık bölümünde devam eden Beyza aynı zamanda Sosyoloji okumaktadır. İlk kitabını 18 yaşında çıkaran Alkoç edebiyat dünyasının en genç mensuplarındandır. Gençlik yıllarında tiyatro oyunları, kısa film senaryoları yazan Beyza, daha sonra kendi özgün hikayesi olan romanları yazmaya başlamıştır. İlk kitabı Sınır olmakla birlikte; Sınırsız, 3391 Kilometre, Asansör kitapları aşk serisindendir. Bu kitaplarının devamında bilim kurgu serisi olan Karantina serisini çıkarmıştır.