Biber salçası mı, domates salçası mı tercih edersiniz?

Yemeklere biber salçası mı daha çok tat veriyor domates salçası mı?

Domates salçası biber salçasına göre daha tatlı olduğu için tercihim domates’den yana.

Domates salçası daha lezzetli,yemeklere katıldığında da yemekler daha lezzetli oluyor.Bu yüzden domates salçası tercih ederim.

Biber salçası her şeyde kullanabilirsin özellikle de çiğ köfte gibi bir sürü şeyde hafif baharat ve acı tat. Biber salçası bana göre can demektir.

Biber salçası yemeklere acı bir tat vermesi hoşuma gider.Kullanılmasını öneririm

Yemekten yemeğe değişmekle birlikte ikisinin de karıştırılarak kullanılması daha doğru bir karar olacaktır.

Domates salçasını tercih ederim. Biber salçası genelde acı oluyor.

Yemekten yemeğe değişiyor ama genelde domates salçasını daha çok severim,daha çok kullanırım

biber salçalı daha güzel bir tat verir. Ama eğer domates salçalı da iyi yapılmışsa ağır bar tadı yoksa o da iyidir. İlk tercihim benim biber salçalı olur.

biber salçası her yemekte güzel damak tadı verir ve her yemekte kullanır bizimkiler zaten annem her sene yapar biber salçasını

Ben yemeklerde ikisini de tercih ederim çünkü yemeği güzelleştiren baharatlardır.

Bu sorunun cevabı damak tadına göre değişir. Ben genelde ikisini de kullanırım.

Domates salçası daha güzeldir ama hazırolan domates salçası degilde ev yapımı salça daha lezzetlidir hele birde ilk kaynarken parmaka yerken o tatı hiç bir zaman vermiyor.

İkisinide severim. Ama domates salçasının bütün yemeklere yakıştığını düşündüğüm için domates salçasını tercih ederim.

Domates şalçası tabii ki.

Domates salçasi yemeklere daha güzel tat verir biber salcasi en çok adana dolmasi çiğ köfte yapilirken tercih ediyorum.

ikisini de tercih ediyorum domates, salçası ayrı biber salçası ayri benim tercihim biber salçasının tadı daha güzel yemeklere ayrı bir lezzet veriyor. çünkü.

Domatesle biber salçasını karıştırıyorum bir kaba koyup kullanıyorum,ayrı ayrı uğraşmıyorum…

Ben biber salçası ile domates salçasını karıştırarak kullanıyorum. Her iki salçanın da tadını seviyorum çünkü.

Yemeklerde Domates Tost Ta ise biber ben test çeşitleri ile uğraştığım için bence biber