Bilgisayarda neler yapıyorsunuz?

Bilgisayar başında zaman geçirirken daha çok neler yapıyorsunuz?

Genellikle film izliyorum,oyun oynuyorum
Özellikle bilgisayar oyunu sevmeyen adamla kafam uyuşmaz benim,50-55yaşında adamlarla beraber oynadıgım oluyor

Bilgisayarı olan kişiler genel olarak ikiye ayrılır, oyun oynamak olur, ve film izlemek için, ben oyun oynayan bölümündeyim çoğunluk benim tarafımda. :slight_smile:

Genelde YouTube da içerik izliyor veya film izliyorum, arada sırada oyun felan oynuyorum.

Bilgisayar da en son oyun oynuyordum. Artık bgisayarlar tarihe karışacak. Yeni teknoloji telefonlar çıktıkça.

Boş zamanlarda haberler, gazeteleri gezinti yapıyor aradığım bilgi varsa blogları ziyaret ediyorum. Film ve müzik için kullanıyorum.

Bilgisayarda hemen hemen hiç vakit geçirmiyorum. Çünkü artık cep telefonu girdi hayatımıza ve onun getirdikleri. Yani bir çok şeyi telefondan hallettiğim için gerek duymuyorum.

Genellikle dizi ve film izlemek,oyun oynamak, çoğu zamanda YouTube da dolanarak harcıyorum vaktimi

Bilğisayardan haberlere bakarım ve birde okey oynamak için kullanırım onun dışında fazla birşeyler için kullanmam.

Benim için bilgisayar demek, bilgisayar programları yazmak, elektronik devrelerle ilgili sitelerde dolaşmak ve online ingilizce çeviri yapmak demektir.

Genellikle,youtube’de film izlemekle vakit geçiriyorum.

Çoğunlukla mail kontrolü, haber izleme ve şu aralar da “Sorhadi.net” te aktif oluyorum.

Bilgisayarda genellikle film izliyorum, oyun oynuyorum, bilgi yaşamalarına giriyorum, sosyal ağlarda bulunuyorum, maillerimi okuyorum

Bilgisayar kullanmayalım belki aylar belki yıllar olmuştur. Bilgisayar kullanmayı sevmeyen biri olarak nadiren elime alıyorum sadece. Zaten günümüzde telefonlar, bilgisayarların yapacağı birçok işi bize yapma olanağı sağlıyor. Genellikle her işimi telefondan yapıyorum. Hem kolay ulaşabileceğim bir yerde, hem rahatlıkla her yere yanımda taşıyabiliyorum.

Uzun süredir bilgisayar kullanmıyorum açıkçası, bilgisayar kulladığım zamanlar genellikle projelerimi tamamlıyorum veya müzik dinliyorum onun dışında herhangi başka bir şey yapmıyorum.

Bilgisayar başında hafta sonları genelde film veya dizileri izliyorum ama en çok oyun oynuyorum ve müzik dinliyorum hafta içinde ise okula gidiyorum akşam eve gelince iki veya üç saat ders çalışıyorum daha sonra bilgisayarda oyun oynamaya devam ediyorum

Film, dizi ve YouTube izlemeyi tercih ediyorum. Bunları bazen telefonda da kullansam da bazen de büyük bir ekranda izlemiş tercih ediyorum.

Genellikle ben bir bilgisayar görürsem direktmen oyuna giriş yaparım ve oynamaya başlarım oyun oynamak kafamdaki tüm kötülükleri dışarı atmak için en iyi yoldur.

Oyun oynarım yazı yazmak ınstagramda girmek bir de resimleri yüklüyorum depo gibi iyi oluyor

Ben genelde günlük işlerimi yapıyorum bazen film gibi şeyler izliyorum. Bazen müzik dinliyorum.