Bir erkeğin güveni nasıl kazanılır?

Bir erkeğin güveni nasıl kazanılır ? bir erkeğin güvenini kazanmak mümkün mü ?

Güven karşılıklı esasa dayanan bir duygudur eğer bir erkeğin güvenini kazanmak istiyorsan onun yanında olduğunu hissettireceksin ona değer verdiğini bir şekilde göstermen gerekir.Ancak bu şekilde bir erkeğin güvenini kazanabilirsin.

Evet mümkün.Erkeklerin güvenini kazanmanıza gerek yok zaten onlar bizim için yalvarıyor…

Onlarla beraber vakit geçirmek,Onlarla ortak noktlarımızın olduğunu kanıtlamak ve göstermek falan

Yalan olmasın yeter… Birde çok konuşmayın… :rofl: :rofl: :rofl:

Erkekler basit varlıklar değildir.Bazı arkdaşlar onları köle gibi görmüş ancak alakası yok.Biz de sizin gibi duygusal varlıklarımız var.Biz çelikten yaratılmadık:

Güven en önemli etkendir buda kendini ona kabul ettirmekte geçer her erkek sevmeyi sevilmeyi ister ama doğru kişi ile ister kadın ona güveni hissettirmeli

Dürüstlük bir erkeğin güveni için en önemli kıstasların başında geliyor.
Ayrıca sadakat de erkekler için önemlidir. Kadınlar buna aşırı kıskançlık derler ama erkekler için bu sevginin getirisidir.

Güven duygusunun kazanabilmek için şeffaf ve yalandan uzak bir yaşam tarzı sürülmesi gerekmektedir bunun yanında yine kendisinin onu sevdiğini belli etmek ve ona karşı ilgili davranmak en belirgin Güven örnekleri arasında bulunmaktadır.

Güven kazanılır ama kazanilirken ki süreç önemlidir zemin iyi hazırlanmalı önemli olan yapıyı saglam tutmaktır güven 1 defa uçup gitti mi gelmesi zordur gelse bile hep bi ukte olarak kalır beynin bir köşesinde oturur en ufak bir şeyde seni dürter seni rahatsız eder bu dürtü ile yaşam yaşanmaz hale gelir o yüzden güveni sağlam tutmalıyız önem vermeliyiz birbirimizi kırmamalıyız asıl güven orda başlar

Güven duygusunun oluşabilmesi için öncelikle iki tarafın anlaşabilmesi önemlidir.Bir ilişkide yalan olursa güven zedelenir bir de saygı ve sevgi ölçüsünde güvende dengede durur.

tabiki mümkün.Her erkek farklı ama bence suyuna gitmek lazım

Güven kazanmanın temeli dürüst olmaya dayanır. Her koşulda dürüstlük ilkesi benimsenirse karşı tarafın güveni kazanılır.

Ona Kendini İyi Anlatman Gerekiyor Kendin Olman Gerekiyor Ona Karşı Onun Sevmediği Şeyleri Ve Hata Yapmaman Gerekiyor Belli Bir Süre Gectikten Sonra Güven Olur.

Güven cinsiyet ayır eden bir erdem değildir. Ancak erkeklerin en büyük korkusu kadının ilişkiyi sonlandıracak olmasıdır. Bu sebeple öncelikle kendisine ne kadar bağlı olduğunuzu göstermeniz gerekir. Ayrıca erkeler biraz ters bir düşünce olabilir ama kendilerine muhtaç olunmasından yani kendilerine ihtiyaç duyulmasından, kendilerine danışılmasından hoşlanırlar. Erkeklerin en büyük egoları budur. Bu minvalde yapılacak desetekleyici davranışlar güveni kazanma konusunda etkili olacaktır.

Dürüst olmakla ve her şeyi olduğu gibi anlatmakla kazanılır karışınızdakini eleştirin ancak doğru bir şekilde yanlışını doğrusunu yüzüne söyleyin ondan sonra karşınızdakinin güvenini çok sağlıklı bir biçimde kazanırsınız

Bir erkeğin güvenini kazanmak tabiki mümkündür. Bunun için dürüst olmanız gerekiyor. Bazen o söylemeden bazı şeyleri siz söylemelisin. Hata yaptığınızda bile onun fark etmesini beklemeden birkaç kere siz ona söyleyin ve hatanızdan pişman olduğunuzu belirtin. Bunları yaptığınız zaman size gerçekten güvenecektir.

Bence o erkeği diğer erkekle kıyaslamamak onun sevmediği şeyleri yapmamak güven kazandırır

ona değer vererek, onu sevdiğini ona değer verdiğini göstererek, dürüst olarak ona bağlı kalarak zaten en büyük güveni sağlamış olursun.

Bir erkeğe ya da kadına hiç farketmez, öncelikle ilişkide yalan söylemek asla olmamalıdır.Çift birbirine sadık olmalıdır.Güven kazanmak için karşı tarafın rahatsız olduğu hareketlerden uzak durulmalıdır.