Bir fotoğraf karesinde sarmaş dolaş kedi ve köpekleri görünce ne hissedersiniz?

Doğanın iki düşman canlı olarak bize lanse ettiği iki canlının dostluğunu görmek beni her zaman duygulandırır. Peki siz ne hissedersiniz bir köpek ile bir kediyi kucak kucağa yatarken görseniz?

Mutluluk ve huzur hissi verir. Çok tatlı oluyorlar kedi köpekler bir arada olunca :slight_smile:

sevinirim böyle bir tablo karşında gülerim çok hoş ve güzel bir tablo oluyor.

Artık şaşırmıyorum çünkü her yerde görülebiliyor böyle manzaralar.

İnsanların ders alıp kendi aralarındaki kavgalara bir son vermesi gerektiğini düşünüyorum.

çığlık atiyorum ben genelde ve ekrani öpüyorum

genellikle çığlık atıp ekrani öpüyorum. Sonra huzur buluyorum gercekten cok güzel

fotografta oyle birsey varsa fotosopyaparak onlari arka plandan kaldiririm.

Genelde iki ezeli düşman olarak bilinen kedi ve köpeğin öyle bir fotoğrafını görsem tabikide mutlu olurum.

Dunyanin en mutlu insani olurum cok masum gelir Bana. Öyle fotograflarda hep duygulanmisimdir keske Burda olsalardi da ikisine birden sarilsaydim diye geciririz icimden

Birbirine düşman olan hayvanlar bile bazen birbirinine sarılıyorken biz insanlar neden tanıdıklarımıza dahi selamı çok görüyoruz diye düşünüyorum.

aslında kedi ve köpeğin iyi anlaşması kıyamet alametlerinden bitanesiymiş ama resimde güzel çıkıyorlar sevimliler

Gercekten cok guzel bir fotograf karesi ben cok mutlu oluyorum oyle gorunce

Vay be şunlar kadar dost canlısı olamadık be arkadaş

Birbirine düşman olan kedi köpek bile böyle olabiliyorken insanlar neden bu kadar geçimsiz diye düşünürüm.

Bakarım ve gülümser geçerim. Sonuçta anlaşan kedi köpekler beraber büyüyorlar. Aksi halde imkansız.

Güzel fotoğraflar oluyor. İnsan öyle fotoğrafları görünce mutlu oluyor. Yani en azından benim hoşuma gidiyor.

Evcil hayvanlarım var instagram adresim de kendimden daha çok hayvanlarımın fotoğrafları yer alıyor,bu durum açıkcası fazlasıyla mutlu hissettiriyor.

Kedi ve köpeğin yan yana olduğu bir fotoğraf görsem gerçekten mutlu olurum .Çünkü beraber şirin görünüyorlar ve düşman gibi görünen bu canlılar aslında çok iyi de anlaşabilmektedir .

Kedi ve köpek yan yana görmekten mutluluk duyarım çünkü iki anlaşamayan bir insanı gördüğümde bile ben mutluluk duyan bir insanım.