Bir gün kesin bunu satın alacağım diye düşündüğünüz şeyler nelerdir?

Şu an için almaya durumunuzun olmadığı ancak bir gün kesin alacağım diye hayalini kurduğunuz bir şey var mı? Varsa nelerdir?

Bu aralar Apple markasının tabletlerine ve laptoplarına takmış durumdayım. Para biriktirip veya iş girersem maaşımdan biriktirip bunlardan bir tanesini almak istiyorum. Bu aletler diğer rakiplerine göre daha iyi performans gösteriyor.

kameralı güç optimizasyonu yapılmış son model drone

Çevre duyarlılığımdan dolayı araba alırsam hibrit çevreye duyarlı karbon salınımı yapmayan bi araba almak.

Nasipse bir evim olsun istiyorum zira dört yıldır evliyim ve ayda ödediğim kira parasini biriktirmek şansımız olsa şimdiye ev parası etmişti zaten. Tabi doyumsuz insanoğlu herseyi olsa yine birsey ister üstüne düşünsem ne eksikler sayarım şimdi :smiley:

Çıktığı zamanlardan beri hayalim olan mini cooper araba modeli kesinlikle. Arabanın duruşu görüntüsü minikliği çok hoşuma gidiyor ve kesin bir gün o kadar param olursa almayı çok istiyorum.

Bir yazlık daha doğusu bungolov bir ev yaptırmak. Ve bir yat… Hayal ama neden olmasın belki, kim bilir. İnanmak gerek çalışmak gerek.

Norveç kıyılarında şuan hurda olarak yatmakta olan ve dünyada eşi olmayan bir yazılıma sahip olan gemiyi almak istiyorum, sırf yazılımı almak için. Yazılımı harici olarak vermiyorlar.

Çok büyük hayal kurmayı sevmem. Çünkü sonunda hüsrana uğramak var. O yüzden benimkisi küçük bir şey. Bir mutlaka bir bağ evi alacağım.

Mesleki açıdan ve maddi olarak yeterliliğim olursa bir karavan almak isterim. Turizmci mesleğini taşıdığım gibi gezmeyi de çok seviyorum. Yaz tatillerinde Türkiye’nin dört bir yanını karavan ile gezmek isterdim.

Ben çok yakın zamanda bir bilgisayar almak istiyorum ve uöarım herkesin dileği yerine gelir

Herkesin böyle bir hayali vardır. Benimde zamanında olmuştu. Çok güzel bir telefon beğenmiştim üç yıl önce. Samsung galaxy S6 Edge Plus. Fakar bütçemin nerede ise iki katı olduğu için alamamıştım. Dedim o zaman farkirliğin gözü kör olsun filan.

Yazlık bir ev .lokanta açmak isterdim şeran olsun cicekcilik yapmak istiyorum ve güzel bir araba.honda.

Aslında almak istediğim birçok şey var ama başında şöle deniz kenarında güzel bir yazlık almak isterim.

Birgün benim alacağım dediğim bir dizüstü bilgisayar ve araba

Yeni nesil 40 Metrelik yatlardan (değeri yaklaşık 30 milyon ABD Doları), bir jet ve bir helikopter almayı kafama koydum. Benim 27 metrelik bir yatım ve kotram var, ikisinin toplam değeri 11 milyon ABD Doları, onları satıp yeni yatırımlarla bu yazdıklarımı alacağım inşaallah.

Bir masaj makininesiydi kartım internetten kullanıma açık olmadığı için alamamıştım inşallah bidahaki sefere.

Benim en büyük hayalim almak istediğim şey şudur. Denizin kenarında, bahçeli, ağaçların içersinde kerpiç bir ev almayı çok istiyorum. Ufak bir kayık alıp balikçılik yapmak, bir kaç hindi tavuk bahçede gezecek. Oh hayat bana güzel :heart_eyes: