Bir gününüz nasıl geçiyor? Sıkıcı mı? Eğlenceli mi?

Size göre 1 gün nasıl geçiyor ? Hızlı mı eğlenceli mi yoksa tam tersine yavaş sıkıcı mı ?

2 aylık kızım var o yüzden çok heyecanlı ve hızlı geçiyor. :slight_smile:

çok sıkıcı sürekli evdeyim çünkü

Benim günüm çok hareketli geçiyor iki çocuk olunca bilmiyorum nasıl akşam oluyor

Çok sıkıcı geçiyor. Sınava hazırlandığım için sürekli ders çalışıyorum. Her gün aynı kalk ders çalış, soru çöz.

çok sıkıcı iddadan parada tutmuyor zaten

Çok sıkıcı geçiyor günlerim okul ev yurt vs vs böyle yani

Değişiyor ya bazen sıkıcı oldukça bazende eğlenceli oluyor hergün aynı değil.

Genelde sıkıcı öğrencinin hayati nasil eğlenceki olabilir ki hep sıkıcı yani

Günlerim genelde sıkıcı geçmektedir sıkıcı geçmesinin sebebi ise sürekli Okulu ile uğraşmamdır.Okul bizi sıkmaya başladı artık okulda sürekli oturup sıkıcı sıkıcı beklemek ve çıkış saatine kadar dayanma gerek bir gün bu şekilde geçiyor ve fazlasıyla sıkıcı oluyor.

İki tane çocuğum olduğu için kahvaltısı,yemeği,okula bırak al gel falan derken akşam oluyor hemen.Bazen sıkıcı bazende güzel geçebiliyor günüm.Şükürler olsun…

benim bu günkü günüm eğlenceli ve hızlı geçti sebebiyle sorhadide cevaplar yazdım

Her günüm çok hızlı ve çok eğlenceli geçiyor. Gayet güzel hayat bence.

Bu günlerde hiç günüm iyi geçmiyor çok sıkıcı oluyor buda benim canımı sıkıyor

Anlık değişebiliyor. Sinirli, keyifli, gergin, komedi :joy:

İnanın bana evimde bulduğum huzuru hiçbir yerde bulamıyorum bazen çıkıp dışarlara dolaşıp geziyorum geri evime geliyorum müzik açıyorum Bulaşık yıkıyorum yemek yapıyorum bunlar bana çok eğlenceli geliyor herkese de tavsiye ediyorumgenellikle güzel geçiyor yani mutlu olmaya çalışıyorum bir günden

Genelde aynı şeylerin tekrarından ibaret monoton, sıkıcı bir hayat.

her gun farkli oluyorki bir gun hersey guzel ve eglenceliyken diger gun sikici ve mutsuz olabiliyoruz bu ruh halimize gun icerisindeki olaylara bagli

bir günüm genellikle eğlenceli geçiyor. sıkıcı olmaması için yaratıcı olmali ve olayları takmamali. yeni şeyler de keşfetmek ve öğrenme istegimi yenilemeye çalışırım

Şu sıralar tüm günlerim sıkıcı geçiyor.Sürekli içimde gelecek kaygısı var.