Bir ilişkide değerli olmak için ne yapılması gerekir ? Karşı tarafın  değer vermesi için birşeyler mi yapmak lazım?

Bir ilişkide değerli olmak için ne yapılması gerekir ? Karşı tarafın değer vermesi için birşeyler mi yapmak lazım?

Mutlaka ki karşı taraf için bir değer ifade edcek bir vaziyetimizin olması gerekmektedir. Bir insan herkese aynı değeri vermez yaşanmışlıklşar bu değeri belirlemektedir.

dikkatli olacaksın yerine göre konuşacaksın kendinden taviz vermeyeceksin ki değerli olabilesin hep

Karşı Tarafın Değer Vermesi İçin Bişey Yapmak Gerekmiyor. Sadece Değer Verecek Kadar Sevgi Veriyor Mu?

İlişkide bir taraf illa değer versin diye uğraşmam.Benim değerimi bilen bişey yapmadan bilsin.

Bence yeterince değer vermek sahip çıkmak yanında olmak yeterlidir. Kişi bunlara karşılık zaten ilgi gösterir yanında olur veya bunları gözardı edip olmaz o da kişinin bileceği durumdur. Kişi doğal olmalı ki karşı tarafta ona göre davransın

Ilişkide değerli olmak için Değer vermek gerekir Çünkü her şeyde olduğu gibi ilişkilerde de her şey karşılıklıdır karşındakine değer vermesin ondan değer almaz. Ama bu da vardı ilişkilerde nerede geçer bazı ilişkilerde de hiç değer vermeyen biri ona verdiği değeri dünya ya kadardır.

Değer görmek için değer vermek,saygı duymak,kırmamak gerekir.Herşey karşılıklı tabiki.Meselâ şöyle örnek vereyim; Erkek çok sevdiği bir kızla evlendi ama birlikte yaşamaya başlayınca kız sürekli dır dır ederek,bişeylerden şikayet ederek,eşini azarlayarak konuşmaya başladı işte bu evlilik te ne saygı kalır nede sevgi,araya soğukluk girer.Sadece kadın için demiyorum aynı şeyler erkek için de geçerli…

Hayır değerli olmak için illede bir şey yapmak gerekmiyor.İliskide insan gerçekten seviyorsa değer verir karşılık beklemez.Bir şeyler yaparsa şayet menfaat çıkar oluyor.Deger kazanacak diye bir şey yapılmaz.

Bir ilişkide değerli olmak için karşı tarafa değer verebilir, saygı duyabilir ona sevgini gösterirsen o da sana değer verecektir. Tabii o kişide sana karşı aynı hissediyorsa yoksa bazen bu durumda seni kullanmaya çalışabilir. Yani verdiğin değeri çıkar amaçlı kullanır. Bu gibi kişileri fark edip hayatından uzak tutmak gerek. Eğer karşındaki kişi sana karşı bir şeyler hissediyorsa zaten istemesen bile değer verdiğini göreceksin. Aynı hisleri paylaşıyorsanız bu ilişki daha ileri adımlara yol alır zaten.
Yani değer bekleyen kişinin yapabileceği karşısındakine duygularını açmak ve ona bunları hissettirmek. Zaten değer bekliyorsa o kişi karşısındakine karşı bir şeyler hissediyor demektir bunu o da bilsin.

Bir ilişkide değerli olmak için sevmekten başka özel bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. Çünkü sevgi ile birlikte saygı, sadakat ve güven gelecektir. Tabii kalpten sevmekten bahsediyorum. Seven insan sevdiğini üzmeyeceği için onu kıracak, üzecek davranışlardan mümkün mertebe kaçınacaktır. Sevdiği için kıskançlık krizine girdi ve sevdiğini vurdu gibi haberleri çok sık görmekteyiz. Ben bunun gerçek sevgi olduğuna inanmıyorum mesela. Seven korur, kollar, kılına zarargelsin istemez. Kaldı ki bir de ona zarar verecek. Bu yüzden bu tür “yapay” sevgilerden olabildiğince kaçınılması gerekir. Sevgi kimi zaman sözlerle anlatılır kimi zaman davranışlarla gösterilir. Bunun yanı sıra bazen ufak sürprizler ve küçük hediyelerle de partnere verilen değer gösterilebilir.

bunu hareketlerinle de yapabilirsin illa bişey yapmak gerekmez

seven insanın hiç bir şey yapmasına gerek yoktur bence.eğer seviyorsa zaten gözleri ile bakabilir hatta ve hatta konuşabilir

kendini ağırdan satmalı herşeyi ona vermemelisin.Kendi kişisel kararların olduğunu saygı duymasını söylemelisin.

İliskinde kendini sevdirir ve ona yanında iken güvenli hissettirmek sana vediği değeri arttırır

Seven insanın bir şey yapmaya ihtiyacı yoktur. Karşı tarafın sevmesi için illa bir şey yapmayın. Seviyorsa sizin için her şeyi yapacaktır. Ben karşı tarafın beni sevmesi için çok taktik denedim. Ama en sonunda yine kendim oldum ve kaybettim. İsterse cehennemin dibine gitsinler. Seven insan seviyorsa bir şeyler illaki yapar. Bekleyin, zamanla her şey belli olur. Erkekler sevmiyorlarsa kendilerini belli eder. Ama seven erkeğin ağladığını bile gördüm. Sevmeyense zerre umursamıyor. Siz değerli olacaksınız diye bir şeyler yapmayın. Seviyorsanız bu hissedilir bu görülür. İnsan gerçekten sevince yumuşacık pamuk gibi oluyor…

kişi önce kendine değer vermeli kendini blmeli kendi çizgısını çizebilmelidir.sonrasında ilgilendiği kişinin değer yargılarını takaip edip ortak nokta bulmalı bu bulduğu ortak nokta ile bilgisini ilgisini karşı tarfa hissettirmeli ilgisini yakaladığı zamanda ilgisini sıcak tutmak için marifetini göstermelidir bundan sonrada zaten kendine değer verecek davranışlar gösterilecektir.

Sizi seven biri size saygi duyar ve zaten değer verir. Kendiniz gibi olursaniz aklen ve kalben birbirinizi tamamlarsaniz karşılıklı olarak birbirinize değer vermiş olur ve incitmemek için dikkatli davranmış olursunuz.

Değerli olmak için öncelikle karşı tarafa değer vermek gerekir. Karşı tarafın değer vermesi için kendimiz olmalıyız kendimiz gibi davranmalıyız.

Bir ilişki de değerli olmak diye bişey yoktur ki karşındaki insan sana inanıyorsa seni seviyorsa sana zaten değer verecektir. Sen ona

Bir ilişki de değerli olmak diye bişey mi var? Karşındaki insan seni olduğun gibi seviyorsa sana inanıp güveniyorsa sana zaten değer verir emin ol.