Bir ilişkide olmazsa olmaz nedir?

Bir ilişkide olmazsa olmaz dediğiniz davranışlar ve uzun ilişkinin sırları nedir?

Bu saatten sonra ilişkilerde olmazsa olmaz diye artık şart koşmuyorum. Tamam saygı, sevgi, dürüstlük eyvallah, ama heyecan ve tutkudur benim için önemli olan. Bu iki duygu olduğu sürece ilişki ayakta kalacaktır.

İyi bir işin olması lazım,para sıkıntısı çekmemen lazım.Para bittiği zaman sevgi falan kalmaz

Bütün ilişkiler de olmazsa olmaz tek birşey vardır oda kesinlikle GÜVENDİR. Güven varsa uzun ilişkide vardır. Birbirinizi sıkmadan, Yıpratmadan, Yormadan birbinizin kararlarını elbette etkileyebilirsiniz. Ama herşey tadında güzel. Örnek verecek olursak: Erkekler için halısahaya gideceği zaman gitme diye baskı yaparsan ilişkiyi yıpratırsın. Adam maç oynamaya gidiyor sonuçta ne yapabilir. Eğer diyorsanız ki erkeklere güven olmaz herşeyi yapar. O zaman en başta söylediğime dönüp kendinizi sorgulamanızı öneririm. HERŞEYİN BAŞI GÜVEN. Bayanlar için bi örnek veremedim ama aynısı bayanlar içinde geçerli birbirinizi sıkmayın, yıpratmayın.

Bir ilişkide olmazsa olmaz başta olmak üzere saygı ve sevgidir. Sonrasınds güvendir. Bir ilişkide güven olmazsa o ilişki yürümez.

Bence birincisi saygı ikincisi güven ve empati.benim olmazsa olmazlarım.

Bir ilişkide olmazsa olmaz. Güven,aşk,sevgi, saygı,hoşgörü,mutluluk ve birbirlerini iyi tanımak.

Saygı, sevgi, anlayış ve güven. Bunlar yoksa o ilişki ne yazık ki çok kısa vadeli olur…

Bir ilişkide olmaz ve olmazsa kesinlikle saygı,samimiyet ve sevgidir bunlardan daha fazlası gerekir ama en gerekli şeyler bunlardır Bunlar olmazsa ilişki bir ilişki olmaz.

İlişkinin ana temeli sevgi ve güvendir. İlişkide doğru kişileri aramak için, yalnış insanlarda buluyoruz kendimizi. Uzun ilişki için iki tarafın kuralları ve istekleri birbirlerini karşılıyor seviyor, ve güveniyorsa uzun sürebiler. Belki evlilik ile son bulur. İlişkide samimiyet saygı sevgi, güven en önemli ilişkiyi ayakta tutan faktörlerdir.

Sevgi, saygı, güven önemlidir. En önemlisi güven ne kadar güvenirse bir insan o kadar sağlıklı bir ilişki olur ama güven olmazsa sevgi saygı da olmaz.

@Tekel2000#45407
Güven
Sadakat
Sevgi

İlk önce saygı olmalı. Saygının olmadığı yerde sevgide olmaz huzurda olmaz. Birbirlerine bakış açısında önemli. Gerçekten sevdiği için mi bakıyor yoksa farklı arzularını yerine getirmek amacı ile yalancı bakışlar mi?
Bu şuan ki hayatta bu tarz sevmeyi ve sevilmeyi hak eden saygılı, ozguvenli dürüst insan bulmak zor.

Bir ilişkinin olmazsa olmazları ilk önce saygı,sevgi,anlayış,güven ve yanınızdaki kişinin sizi mutlu edebilmesidir…

Sevgi saygı ve huzur olmazsa olmazım. Gerisinin pek bir önemi yok. Bunlar olmazsa o ilişki fazla yürümez.

Kesinlikle öncelikle birbirini seven iki kişde karşılıklı güven saygı ve sadakat şart birde kanaat çok önemli her durumda sabır ve anlayış olmalı karşılıklı empati olmalı ve bencillik olmamalı sen benden öte biz duygusu olmalı diye düşünüyorum.

Mesela ben yaşadığım tüm ilişkilerimde karşı taraftan aradığım tek şey bana güven vermesidir .

Bir ilişkide olmazsa olmaz olan samimiyet, ciddiyet.Birbirine olan saygıları sevgileri, güven çok önemli.Durustluk.

Sadakat.

Güven.