Bir ilişkide soğuduğunuzu hissettiğinizde o ilişkiyi bitirir misiniz?

Bir yıldan uzun bir süredir devam eden ilişkinizde soğuduğunuzu hissettiğiniz anda o ilişkiyi bitirir misiniz neden?

Evet bitmesi gerekir yoksa anca kendine ceza verirsin istemeye istemeye uzatmanın anlamı yok insan soğuyunca tekrar ısınması zordur

soğuduktan sonra insan Bidha ısınamıyor mecbur bityor ilişkiler

bitirirsin tabiki soğuduğun bir insanla yürütmezsin

Soğuyorsa illaki nedeni büyüktür ilişkiyi bitiririm.Zaten bir insan sebepsiz yere ilişkiden soğumaz. :smile:

Evet soğuduktan sonra o ilişkiyi yürütmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Soğursam veya güvenimi kaybetmişse artık buharla yandırsa bile ısınmam o kişiye o güveni ve sıcaklığı kaybettirmemeli insan ve saygıyı kaybettirmemeli diye düşünüyorum.

Soğumak bazen geçici birşey olabiliyor. O yüzden bitirmek değil de ara verilir bir süre görüşülmez. Hala devam ediyorsa o soğukluk bitmesi en iyisi.

Bitirmem ama bir süre ara vermeyi düşünebilirim.

Anında bitmeli eğer çocuk yoksa soğukluk herşeyi getirir zorlamanın anlamı yok aldatması olur şiddette

bitirirdim çünkü 1 yıl az bir zaman değil ve insan soğuduğu zaman diger duygular çlk çabuk bitiyor yani soguyan insanin fuyguları bitmistir oyle bir iliskiyi surdurmekte yanlış.

Bitirmek değilde o ilişkinin ayakta durması için çabalarım olmuyorsa nasip değilmiş derim.

Bir kere soğukluk girdiyse o hiç bir zaman düzelmez. Yol yakınken bırakırım.

İlk önce o ilişkiyi kurtarmaya çalışırım olmazsa bitirmeye karar veririm

Hiç düşünmeden bitiririm . Boş yere umut vermem .

Bir şans daha veririm olmuyorsa bitiririm.

Belki bir süre ara vermek gerekir, ilişkiden yorulmuş ve gerilmiş olabilirsiniz.

Tabikide hayır her soguyan ayrılsa dünyada kimsenin ilişkisi olmazdi

Belirli dönemlerde karşınızdaki insandan soğuyabilirsiniz yaşadığınız olaylar veya o kişinin davranışlarından ötürü ama hemen soğuduğunuzda ilişkiyi bitirmeniz sağlıklı olmayacaktır.

Bazen ilişkilerde bazı olaylar nedeniyle insanın arasında soğukluk girebilir. Ancak İlişkiyi bitirmek doğru değildir. Öncelikle düşünüp neden araya Bu soğukluk girdiğinin kaynağını bulmak lazım.

1 Beğeni