Bir insanda olmazsa olmaz kişilik özellikleri nelerdir?

Her insanda olduğu gibi, sizin kişilik özellikleriniz nelerdir ?

Bence yalan söylememesi en büyük kişilik özelliğidir. Onun dışında güvenilir olması, yarı yolda bırakmaması, ihanet etmemesi, kısaca adam gibi adam olması işte ya

Karakteri düzgün insan lazım bize. Karakter düzgünlüğü de yalansız dolansız harbi bir delikanlılık yolunda geçer. Aksi düşünülemez.

Olmazsa olmaz özelliği güven vermesi bence. Güven verecek ki gözün kapalı anlatabileceksin her şeyi, zor zamanında yanında olduğunu bileceksin. Ama günümüzde böyle insanlar ne yazık ki bir elin parmağını geçmez oldu, herkes bencil herkes ben merkezci…

Bir insanın dürüst, ahlaklı, saygılı ve güvenilir biri olması lazım.

Sadakatli ve güvenilir olması, en az dürüst olması kadar önemlidir benim için.

Bir insanda olması gereken ilk özellik ahlaklı ve dürüst olmalıdır. Insanlar kibirli ve bencil olmamalı bunlar insanı kötüye götürür.

Kesinlikle ilk özellik dürüstlük olmalı.Bunun yanı sıra şefkatli,empati yeteneği gelişmiş ve bencil olmamalı bence.

kendine özgün olmasi.Özentiliğin zirvede olduğu şu zamanda kendine has bi kişiliği olan insanlar benim icin daima 1 adım öndedir.Bir diğeri ne olursa olsun dürüst olmasi.Tatlı yalan söyleyeceğine acı doğruları söylesin daha iyidir herzaman.

Dürüst olmak ne olursa olsun başıma ne kadar kötü bir şey gelirse gelsin dürüst olmak en sevdiğim yönüm,bu diğer insanlar içinde geçerlidir.

olmazsa olmaz özellik, merhamettir, vicdandır, kalptir.

Sadakat, en azından benim için böyle. Çünkü zaten güvenimi kazanan bir insan, çok fazla şeyi de kazanmış olur. Sevgimi, saygımı, dostluğumu ve daha bir çok şeyi… Bu yüzden birine değer vermeden önce bu özelliğin olup olmadığına bakarım ve olmaya çalıştığım insan profilinde de hep sadakatli olmak önceliğimdir.

Yalandan uzak duruyorum, yalana hiçbir şekilde tahammülüm yoktur. Güvenilir ve dürüst olmak da önemlidir.

Dürüstlük,adalet ve vicdan.

Karakteristik yapısının İyi olması yetmeli bence

Karakteri saygısı guvenı allaha olan ınancı

Erdem iffet ahlak en önemlisi erdemli olmak kalbi temiz olmak bunlar olduktan sonra hayatı her türlü yenebilir

En belirgin özelliğinin karakteri olması gerek. Karaktersiz insanların karşımıza çıkmamaları temennilerimle.

En önemli özellik dürüst samimi ve vicdan merhamet sahibi iyilik sever bir insan olması dır.Böyle bir insan dan kötülük beklenmez çünkü adam gibi adamdır…

Güler yüzlü olması lazım insanların. samami olmaları için yüzlerindeki o tebessüm şart.