Bir kadın birisinden hoşlandığını nasıl belli eder?

Sizce kadınlar bir insandan hoşlandıklarını nasıl belli ederler?

Onunla ilgilenir. Bahsi geçtiğinde utanır. Onunla ilgili her detayı bilmek ister.

Bakışlarıyla. Şimdi artık sosyal medya üzerinden de çok kolaylıkla belli edilir.

sürekli hoşlandığı kişi de göz olur ve sürekli onunla ilgilenir onunla konuşurken Bence kadınların sesi değişiyor biraz B ilgilendiklerini çabuk belli edebiliyorlar

sürekli hoşlandığı kişi de göz olur ve sürekli onunla ilgilenir onunla konuşurken Bence kadınların sesi değişiyor biraz B ilgilendiklerini çabuk belli edebiliyorlar.

Kadından kadına değişen bı durum bu bence.bazi kadınlar aşırı ilgi göstererek belli ederler bazıları ise utangaç davranarak çekinerek belli eder bu konuda ortak olan nokta ise kesin belli edecek olmalarıdır.:relaxed:

Kadın duygularını sakladığını düşünür ama çok çabuk gösterir.Eğer gerçekten çok beğendi ise bunu gözden kaçırmak imkansızdır.

Kadınların beden dili birinden hoşlandığını açıkça belli eder. O kişiyle konuşurken saçlarıyla oynuyorsa veya elini yüzüne koyuyorsa, o kişiye kendisiyle ilgili sorular sorup sohbet açıyorsa hoşlanıyordur.

Bir kadın olarak genelde hislerimi saklı tutmayı tercih ederim. Karşı tarafa açılmam. Ancak karşımdakine gerçekten çok ilgim varsa benim haricimde gözlerim ve tavurlarım belli ediyor. Örneğin hoşladığım kişiye uzun uzun bakarım. Bu karşı taraftan genelde anlaşılır. Ki bunu yaptığımda karşı taraf da beni aynı şekilde kesmeye başlamıştı. Bunun haricinde olan bir şey de eğer onunla muhabbetim varsa başka bir kız muhabbeti geçiyorsa kendimi fazla belli ederim istemsizce. Laf sokmalara başlarım. Kıskançlık da aslınsa bir hoşlanma belirtisidir. Bunların dışında bizden kaynaklanmayan ancak yaşama çok büyük etkisi olan bir durum daha vardır. En yakın arkadaş faktöründem başkası değildid bu. Kişi eğer birinden hoşlanıyorsa ve bunu en yakın arkadaşı da biliyorsa vay hâlinize. Böyle bir durumda karşı tarafa siz belli etmeseniz bile duygularınızı o belli edebilir. Yapma dedikçe de istemsizce inadına yapar. Örneğin çocuk yanınızdan geçiyordur ona dik dik bakar. Ya da o geçerken sizi dürter bak seminki geçiyor der. Böyle durumlarda siz kendimizi belli etmek istemeseniz de en yakın arkadaşınız, sizin miyetinizi belli etmiş olur.

Saçları ile elbiseleri oynar. Göz göze gelmeye çalışır. Ona karşı nazik olur. Onun dediklerine daha çok alınır veya sevinir.

hareketleri ,davranışları , kelimeleri gibi

Saçlarını oynayarak belli eder :grinning: Sürekli ilgilenir hoşlandığı kişiyle sorular sorarak daha yakından tanımaya çalışır.

Göz teması kurarak ve bol bol gülümseyerek

bir kadın birisinden hoşlandığını ona karşı tavırlarından ve samimiyetinden belli eder.

Sürekli konuşmalarda onun ismini geçirir. Onun ismi geçince yüzünde gülümseme oluşur. Onunla birlikte bir yerde olduğunda yemek bile yiyemez.

Onu gördüğü zaman eli ayağına dolanır. İsmi geçince heyecanlanır. Gözlerinin içi güler.

Kadınlar genelde jest ve mimiklerle karşındakine ilgisini belli eder tabi buna vücut hareketleri de eşlik eder, örneğin saçıyla oynaması bir hoşlantı göstergesi olabilir

Onunla ilgili bütün detayları öğrenmek ister. Onu görünce kalbi hızlı çarpar, midesinde kelebekler uçuşur. Kadın beğendiği erkeğin her esprisine gülerek hoşlandığını belli ettirir.

Karşısındaki ile ilgili bilgi almaya çalışıyorsa, vücut dili, saçlarıyla oynaması, göz teması, sürekli ilgi gösterimi, daha fazla vakit geçirme isteği…

O kişiye karşı hassasiyet gösterir, sürekli yanında olmaya çalışarak özel olduğunu hissettirir. Yardımcı olmaya çalışır tamamlamaya çalışır.