Bir oturma odasında olması gereken eşyalar nelerdir?

Bir oturma odasında olması gereken eşyalar nelerdir? Neler fazlalıktır.? Neler kesinlikle olmalıdır?

Bir oturma odasında olması gereken şeyler şunlardır; koltuk, televizyon, sehpa bunlar kesinlikle olmalıdır.

Adın da da olduğu gibi öncelikle bir oturma grubu,Televizyon,müzik sistemi komidin yahut küçük bir sehpa. Ben sadelikten yana biri olduğumdan dolayı kendime yetecek kadarını yazdım.

Bir oturma odasında öncelikle tabikide oturma gurubu olmalıdır. Daha sonra teknolojik aletler ,televiyozyon gibi.Daha sonra sehpa olmalıdı.Bunlardan sonra kendi isteğinize göre eşyalar alabilirsiniz.

bu çok göreceli bir soru sanırım zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana göre güzel geniş bir kitaplık rahat ve eşkal’i düzgün misafir de ağırlanılabilecek koltuk takımı ve sağlam eski bir orta sehpa yeterli olabilir belki duvarlar içinde birkaç görsel konulabilir.

Bir oturma odasında olmazsa olmazlar arasında koltuk takımı, yani iki adet tekli koltuk, bir adet üçlü koltuk ve bir adet ikili koltuk ya da iki adet üçlü koltuk ve iki adet tekli koltuk ile zigon sehpa, orta sehpa , televizyon, perdeler, mali durum elveriyorsa klima, avize bulunması gerekmektedir.

oturma odasında olması gerekenler aslında kişiden kişiye değişen bir durum bana göre. Kimi sadeliği sever kimisi de daha çok eşyalarla donatir. Sade ve şıklık her zaman ön plandadir bana göre. Oturulacak koltuk takımının, televizyonun ve birkaç aksesuarın olması yeterli olur benim fikrimce. Gereksiz eşya ve fazla eşyalar hep göz yorar ve sadelikten uzaklaştırır. İnsanların dinledikleri, huzur buldukları ve rahat oldukları evlerindeki oturma odasının huzur vermesi ve dinlendirici , ferah olması bana göre ayırt edici olmalıdır. Bu özellikleri taşımalıdır.

oturma odasi tvsiz tv ünitesiz olmaz koltuksuz yemek masasi duvar saati oturma masasinda olmazsa olmazlardır

Evde oturma odasında olması gereken en önemli şey koltuk takımı ya da oturma grubudur. Bunun dışında televizyon olmalı fakat televizyon ünitesi isteğe göre olabilirde olmayabilirde. Sehpa ve yere serilecek halı veya kilim olması gereken önemli esyalardan. Fakat yemek masası zevke göre ister konulur ister konulmayabilir. Perde olmazsa olmazlardandır. Fon perde isteğe göre takılabilir. Bunlar dışında tablo, çerçeve, saksı, biblo tamamen zevk ürünleridir olmak zorunda değildir.

bir evin oturma odasında koltuk,sehpa,duvar saati v.b… olmalıdır bence.

Oturma grubu TV ünitesi televizyon servis sehpa üstüne çiçek halı perde oluyor genelde

Kocaman bir televizyon, oturmak için rahat koltuklar, sehpa.

Oturma grubu öncelikle olması şarttır. Televizyon, avize, sehpa, bitkiler, çerçeve vb şeyler bunlar olabilir.

koltuk kanepe televizyon televizyon rafı süs dolabi kucuk bi lamba :couch_and_lamp: vb.

Zaten cevabını herkezin bildiğini biliyorum ama genede yazayım ben oturma takımı televizyon olmasada olacaklar televizyon ünitesi olabilir lamba kesinlikle olmalıdır