Bir şeylere karar vermekte zorlanıyor musunuz?

Siz de, en ufak şeylerde karar vermekte zorlanıyor musunuz? Bu zorlandığınız kısımlar neler?
Ben bu konudan çok muzdaribim. Her şeyi yapmak istiyorum ve en küçük bir şekilde kitap mı okuyayım yoksa dizi/film mi izleyeyim karar veremiyorum. Bunun için ayrı programlar yapmam gerekiyor. :slight_smile:

kararsızlık benim burcumun en etkili özelliği herşeyde kararsızlık yaşarım bir ekmek alırken bile acaba hangisini aldanma diye iyi birşey değil bu

Evet film izlerken yada gezmeye mi gitsem arasında kaldığım oluyor

Evet karar vermekte zorlanıyorum kıyafet alırken falan acaba hangi rengini alsam diye.

Kararsız bir insan değilimdir. Genellikle kendime has karar ve zevklerim vardır. Belli bir çizgi doğrultusunda kararlar alırım. O yüzden kararsızlık sorunu yaşamam

Evet bazen ,bazı konularda karar vermekte zorlanıyorum.

Önemli konularda karar vermekte çok zorlanıyorum. Defalarca analiz ediyorum bir türlü karar veremiyorum. Çok zorlanıyorum normal konularda hemen kararımı verir ve uygulamaya geçiririm.

hayatımda sürekli kararsız bir insandım ta ki evlenene kadar . :slight_smile: artık herşeye çabuk karar veriyorum.

Eğitim konusunda bazı kararları vermekte zorlanıyorum diğer konular da pek sorun yaşamıyorum ben ya

Evet her zaman iki şeya rasında kalırım heleki sorularda soru çözerken hep iki şık arasında kalırım anladım gitti sorunumu çözemiyorum hiç ya

Duruma göre değişiyor. Ama genellikle fazla zorlanmam.

evet çok kararsızım malesef ki.bin kere ölçüp tartarım.

Karar verirken zorlanmam ama bütün şıkları eleyip 2 şıkka indirimce çok zorlanıyorum.

Hayır zorlanmam çünkü çok net bir insanım ben hemen karar veririm.

Evet genellikle çok ikilemde kalan bir insanım.

Konuya göre değişiyor ama ikilemde kaldığım çok oluyo

Gerçekten istiyorsam alırım, yaparım, söylerim.Ama kararsız kaldığım zamanlar bazen oluyor.O zamanlar cidden çok zorlanıyorum.İki kişi arasında, iki seçenek arasında kalıyorum.Bu durum baya uzun sürebiliyor.

genel olarak evet her şeyin en güzelini arıyorum bu iyi bir şey olmuyor bir yerden sonra.

Evet en ufak konularda kararsız kaldığım oluyor mesela çukuru mu izliyeyim sözümü izliyeyim yoksa yabancı dizi mi izliyeyim diye düşünürken çok kararsiz kalıyorum.

Zorlanmıyorum fazla ama zorlandıklarımda oluyor yani.