Bitcoin neden 2019'da yükseliyor? Yatırım için uygun mu?

Bitcoin neden 2019’da yükseliyor? Yatırım için uygun mu?

Bitcoin kısa süre içerisinde rekor seviye bir yükselme gösterdi ama bunun devamı geleceğini kimse garanti edemez. Sanal para birimlerine fazla güvenmemek gerekir. Bugün vardır yarın yoktur asla yüksek miktarlarda paralarımızı bağlamamalıyız. Sanal alemde her zaman büyük balık küçük balığı yiyor malesef ufak yatırımlar yapan insanların kazançlarını büyük yatırımlar yapan spekilatörler sömürüyor. Dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

uygun dedigin sey en az 5 milyon tl o kadar paran varsa yatirima hic gerek bile yok😂

Yükselmeyen ne kaldı ki o yükselmesin ama ben böyle şeylere itibar etmm sonunda yine kaybeden siz olursunuz.

Bitcion için ne söylerlerse yalan olur çünkü bir anda 20 bin lirayı bir anda 40 bin lirayı görebilen bir sistemleri var.

Bitcoin bu. Bir bakarsın uçmuş gitmiş. Bir bakarsın yere çakılmış. İnsanın yüreği kaldırmaz.

Bencede yarını olmadığı için uzak durulmalı hiç belli olmaz

bitcoin bu sene 22binlerden 36binlere gelip yatirimcisimi sevindirdi .yani bitcoine yatirim yapilabilir kazanci cok olur
.

Bence yatırım için şuanda en değerli 2 birim altın ve bitcoin.

Bitcoin yükselmeden önce çok düşüşte yaşamıştı bunu da unutmamak gerek.

Bitcoin son zamanlarda hep yükseliyor Dünya ekonomileri kötüye gidince.Yatırım için uygundur ama anlık yönetim yapabileceksen uygundur yatırım için…