Bitti dediğinizde aslında başladığınız oldu mu?

Hayatınızda vazgeçtim diyip herşeyin başladığı anınız oldu mu ?

Hayattan asla vazgeçmedim.Hep daha iyisinin olacağını düşündüm.

hic vazgecmedim kolay pes eden biri degilim azmederim basaririm

Zaten öyle olmaz mı bitti dediğin de yeni bir şeye başlamaz mıyız? Ama diğer türlü bitti dediysem biter orda eyvallahım olmaz.

Evet bitti dedigim zaman eşim çok korkmuştu ve o günden sonra hali tavrı çok degişti

Birkaç defa oldu. Bitti dedigim anda yeniden başladı herşey.

Evet her bitiş yeni bir başlangıçtır. Her cümlenin sonuna koyulan nokta ile yeni hayatımıza büyük harflerle başlıyoruz zaten. O büyük harfler de genelde alınan derslerdir. Benim hayatımda en büyük üç noktam ve en büyük harfim de sanırım 17 yaşındaydı. 11 yıl olmuş şaka gibi ve ben hala o gün aldığım kararlar ile hayatıma devam ediyorum.

Hayattan vazgeçtiğim anda, tekrar başlıyorum. Yine başa dönüyorum. Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyorum.

Hiç vazgeçmedim iyi olur diye uğraştım ama gördüm ki şuan sadece kendimi kandırıyorum

Vazgeçtiğim zamanlar oldu ama sonra düşünüp eğer ben bunu başarırsam ucunda bu var dediğim için yılmıyorum.

okul. Üniversiteyi kazanmayı beklemiyordum

ben hiç bir zaman pes etmedim asla da vazgeçmedim

Vizeler bitti diyorum ama aslında finaller başlıyor bu kısır döngü hiç bitmeyecek

Evet tamda artık herşey bitti tamam dediğim anda hayatım bambaşka bir yol aldı tahmin bile edemezdim

mutlaka olmuştur . Çünkü ben bitişlerin sonunda kendime mutlaka bazı başlangıçlara hazırlıyorum ve onları hayatıma çağırıyorum . Bazen üst üste hata yaptığımda da . O zaman Yen’i şeylere başlamak daha heyecanlı oluyor .

İntihar etme planından (olgunca hazırlanmış hem düşünsel hem de manevi değeri olan bir gereklilikti benim için) üniversite sınavına yeniden hazırlanma kararına dönüşmüş bir hayatım var. Tek formül insanlarla tanışın ve konuşun.

Hayır hiç olmadı.
Çünkü müslüman’a yakışan asla ümitsizliğe kapılmaması.

Liseyi bitirdiğimde üniversite sınavını kazanamamıştım. Herşeyin o an bittiğini düşünmüştüm; meğer herşey daha yeni başlıyormuş. Hiç bir zaman umudunu kaybetmeyeceksiniz.