Böyle vicdansızlık görülmedi! Ellerinde meyve ve sütlerle gelmişlerdi..

Esenyurt’ta 2 şahıs, ellerinde meyve ve sütlerle belediye yardımı getirdiklerini iddia etmelerinin ardından kendilerini içeri buyur eden 95 yaşındaki kadını gasp ederek kayıplara karıştılar.

İnsanların iyi niyetlerini kullanarak onlara böyle kötülüklerde bulunmak çok iğrenç.

Gerçekten yazık.Umarım gerekli cezayı alırlar.İnşallah bôyoe şeyler azalır ve biter.

Yaşlılara saygıyı geçtim onlara böyle kötülükler yapmaya vicdanları nasıl elverebiliyor .

Allah belanızı versin.Gözünüz dünya malından başka hiçbirşeyi görmez olmuş.Umarım rahat yüzü görmezsiniz.

Bir gün kendi ailesinden birisinin başına gelse üzülüp kahrolacak insanlar şimdi vicdansızlığın peşindeler. Allah belanızı versin.

İyi niyeti suistimal etmek resmen. O kadın bir daha nası güvenip açsın kapıyı yardım getiren insanlara?

Al sana bir idam haberi daha. Böylelerini bulup direk idam edeceksin ki düzen sağlansın.

Bu vicdansızlara gerekli ceza hemen verilmeli ve aynı zamanda ihtiyarımıza da yardım edilmelidir. Geç gelen adalet, adalet değildir.

Size kapısını açan böyle yaşlı insanların malını çalarak mı zengin olacaksınız ? En yakın zamanda şahısların yakalanması ve adeltin gerekli cezayı vermesi gerekiyor.Yazık günah o yaşlı insanlara belkide o elindeki para ile geçimini sağlıyor.Rabbim ıslah eylesin.

Kadını gasp etsen eline ne geçecek? 95 yaşında kadının elinde maddi değeri eden ne olabilir ki… Hadi onu geçtim en fazla cep harçlığı vardır. Onu da alacak kadar düşmek de. İnşallah Allah bunlara yarattığını yaratmadan canını almasın

Ya anlamıyorum 95 yaşındaki teyzemizden ne istiyorsun durduk yere.Sana ne zararı oldu ? Parasını mı çalacaktın? O yaştaki birinin parasını çalsan mutlu bir şekilde nasıl hayatını sürdürecektin?

Gerçekten inanamıyorum bu insanlarda hiç merhamet ve vicdan kalmamış gerçekten yazıklar olsun bu nasıl bir vicdansızlık, umarım bir an önce yakalanır.

nereye doğru gidiyoruz gerçekten bilmiyorum. İnsanlardan korkar olduk acaba hırsız mı katil mi tecavüzcü mü… Kötülerin ve kötülüklerin çoğaldığını vicdanın ve yardım severlik gibi önemli değerlerin azaldığını düşünüyorum artık.

95 yaşında bir insan kim bilir nasıl korkmuştur. Umarım failler bir an önce yakalanır ve hak ettikleri cezayı alırlar.

Nerden geliyor böyle şeyler aklınıza ya. Yaşlı insanlardan ne istiyorsunuz yazık günah.

İnsanlar vicdanlarını kaybetmişler . Yazıklar olsun sadece bu denilir. Hak ettikleri cezayı alsınlar bunu yapanlar.

ya yzıklar olsun bu yaşlılara böyle yaptıklarında çok üzülüyorum. bu kadar mı adisiniz?