Bu hayatta canından bir parça gidince hayat eskisi gibi oluyor mu?

Bu hayatta canının bir parçası gidince hayat eskisi gibi oluyor mu?

Bilmiyorum hiç yaşamadım Allah kimseyede yaşatmasın çok zor bir şey, hayatın anlamı kalmıyor, dünya başına yıkılmış gibi oluyor ama illaki olur yoksa hiç kimse hayatına devam edemezdi ki.

Allah göstermesin çok zor bir durum hayatta iken her şeyin kıymetini bilmek gerekir. Kaybetmek unutmak tarifi mümkün olmayan yaralar açar.

Belirli bir vakit geçtikten sonra insan bu olaya alışıyor fakat o kişiyi kaybettiğin gün,hafta,ay sana çok zor geliyor.

Eskisi gibi olmuyor hiç bir zaman da asla unutulmuyor

Alışması ne kadar zor olsada belli bir süre sonra insan alışıyor.

Olmaz tabi ki hep buruk olur insan bişeyler eksik hissedersiniz huzur eksik mutluluk eksik

olmuştur belki bir gün bile cezaevinde olan

Aile ise o kişi olur ama sevgili unutuluyor kimseye onsuz yapamam demeyeceksin allah seni onunla sınar

Allah korusun kaybetmenin her türlüsü cok aci rabbim sevdiklerimizi bize bagislasin

olmaz. Canından parça olmuş, canın olmuş. Hayatın eskisi gibi olsa bile sen eskisi gibi olamazsın. Bir boşluk kalır içerde.

allah yasatmasin ama yasamak zorundayiz eski tadi olmaz kesinlikle

Olmaz artık her şeyden soğursun ve yaşama sevincine küsersin.

daha öyle Bi durumla karşılaşmadım. Canımdan Bi parça değil ama sevdiğim arkadaşlarım gitti . Bazen Bi müzik bazen Bi olay hep onları hatırlatıyor bana . İster istemez kötü oluyor insan.

O acıyı yaşamadım ama yaşayanları gördüm eskisi gibi olmasada yaşamaya, ayakta durmaya gayret ediyorlar

Hayat herşeye herkese rağmen devam eder . Hatta düzenin de eskisi gibi devam eder ne yazık ki insan yapamayacağını düşünür ama ona bile alışır.

Hayat eskisi gibi devam eder de eksik olur insan. Eksik yaşar.

aynen devam onsuz olmuyor diyoruz belki ama
Hayat her şeye rağmen devam ediyor ve bizlerin durmak gibi bir lüksü yok
Zamanla gecmiyor belki sadece zaman geçiyor aslinda
Ve gecen o zamanda da alışmış oluyorsun

Annemi yeni kaybettim sanki onunla beraber bir parçamda gitti boşluğu dolmuyor her şey anlamını yitiriyor ama bende anneyim güçlü olmak zorundayım.

Yaşayan biri değilim Allah yaşayana sabırlar ihsan eylesin çok zor akrabamda gördüm.eski gibi olur mu hiç?Acıya alışıyorsun zamanla ama o boşluk asla dolmuyor.