Bu site yani sorhadi ne zamandan beri var?

Bu site yani sorhadi ne zamandan beri var neden var oldu?

sanırım bu site bir senedir bulunuyor.

Bu site 1 sene önce açıldı bu güne kadar 20.000 tl vermiştir bunu zaten sitenin mesajlarından öğrenebilirsiniz

Bence daha öncesi de vardır tarihcesine bakmak gerekebilir

Bu site bir buçuk senedir aktif olarak devam etmektedir. Sitenin ilk üyelerinden sayılırım aslında ablam ilk üyesi ama o bıraktı siteyi eskisi gibi değil gittikçe daha az kazanır olduğunu söyledi. Bende yakında bırakırım muhtemelen.

@bahartugran

Bilgisayardan giriyorum. Sol üst köşede “Sorhadi Blog” butonu var ona tıklıyorum. Bloga giriyorum fakat orda bişiy yazamıyorum, buton yok. üstelik kazanç kısmını göremiyorum. Bu durum telefonla girerken farklı . Telefondan SorHadi Bloga tıkladığımda kazancımı görebiiyorum, Orada makale yazabiliyorum.

Hocam dediklerinizin hepsini ben yapabiliyorum şimdi denedim, blog ile altyapı hakkında bilgim maalesef yetersiz, yöneticiye iletiyorum.
@Alshain

Gizli sekme ile dener misiniz? Ya da çerezleri silip girmeyi dener misiniz?

Ekran görüntüsü de atarsanız çok sevinirim :slight_smile:

Düzeldi şimdi reis. Buton geldi . sürekli hep gizli sekme kulanıyorum ben zaten. Pencereyi küçültüp büyüttüm geldi.

Hocalarım … Bişiy daha sormak istiyorum… Yazdığımız makeleler uzun zaman geçtikten sonra kendiliğinden siliniyormu? Eğer silinmiyorsa benim makalem kaçmış galiba… :rofl: . … Bir tane makelem vardı… Şimdi yok… İsmi; vogue tatlısı

">

</s>![image|320x320](upload://w0FzuEOgdbpbIlMnTTRVSOhf7kg.png)<e>

Hocam hesabınızın şifresini değiştirin isterseniz. :slight_smile:
Başkaları tarafından da kullanılıyor sanırım. Güvenlik amaçlı silindi diye hatırlıyorum.

Daha yeni değiştirdim. Bir daha değiştircem…

Reis şimdi geldi. Makelem…

Yüzlerce spam makale paylaşılmıştı hesaptan, dikkat edelim hocam :slight_smile: