Bu Siteyi size kim tavsiye etti?

Bu siteyi size kim tavsiye etti? Ve nasıl buldunuz?

Merhaba Lütfen herhangi bir profil resmi yükleyin, aksi halde bir sonraki sorunuz onaylanmayabilir. İyi geceler dilerim. :slight_smile:

YouTube kanalından tanıtım videosunu izledim.Hoşuma gitti ve kullanmaya devam ediyorum.

Kullandıgım bir anne bebek uygulamasında tavsiye edildi bir bakayım dedim dahada çıkamadım burdan. Güzel bir site.

Başka bir siteden davet üzerine geldim ve çok beğendim.

İnstgramda tanıştığım biri bana söyledi. Ordan buldum siteyi

Youtube aracılığıyla Youtuber arkadaş sayesinde buldum

Canım @polyanna sayesinde bu siteyi keşfettim :relieved: Kendisine ne kadar teşekkür etsem az beni bataklıktan çıkardı diyebilirim :relieved: onun tavsiyesi üzerine geldim ve iyi ki gelmişim. Keyif alarak kullandığım site haline geldi.

Başka bir site üzerinden birisi referansını paylaşmıştı oradan buldum. Gayet güzel bir site

Reklam yapmıyayım şimdi ama youtubeden bir abimiz sayesinde buldum bu siteyi🙂

Youtube’da araştırırken denk geldi iyi ki görmüşüm hem sosyalleşip hem kazanç elde ediyorum.

Referans kasmaya çalışan birinden gördüm ondan güvendim geldim

Sitedeki ilk referans yarışmasında yarışan üyenin mesajıyla başka bir siteden geldim.

Arkadaşım tavsiye etti.iyikide etmiş süper bir site.

Google da para kazanma sitelerini araştırırken rastladım :relaxed:çok iyi oldu süper bir site

Youtubede vidoe izlerken denk geldim. Tamamen tesadüf. Şimdi çıkamıyorum.

bir tahane youtube kanalında gördüm burayı kolay ve basitçe para kazanıldıgından bahsediliyordu.

Şu sıra para kazanma sitelerine merak sardığım için bir video paltformunda denk geldim kayıt oldum bayağı sardı ya beni burası :smiley:

Çok sevdiğim bir ablam söylemişti. Daha sonra Facebook üzerinde tekrar reklamını gördüm başka bir sayfada hadi üye olayım dedim. Başta sıkıntılar yaşadım. Hatta yöneticiyle karsız çıktığım bir antlaşma bile yaptım. Hatta efsanevi statüsünü bile dolaylı yoldan kaldırtmış oldum. Şimdi fırsat buldukça, paşa gönlüm istedikçe siteye giriyorum.

ismini bilmiyorum Nevşehirli imiş bir arkadaş tavsiye etti onun sayesinde buldum Bu siteyi gel para kazanırız dedi instegramda buldum okişiyi