Bursa'da bir hemşire koronavirüsten hayatını kaybetti

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’nde görev yapan 40 yaşındaki hemşire, koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti. İki çocuk annesi hemşire 15 gündür yoğun bakımda tedavi görüyordu. Tüm sağlık camiasının başı sağolsun.

TEDBİRİNİ ALMIŞTIR HEMŞİRE AMA GECE GÜNDÜZ MESAİ YAPTIKLARI İÇİN BÜNYESİ ZAYIF DÜŞÜP VİRÜSE YENİLMİŞ OLABİLİR

Allah tüm sağlık çalışanlarının yar ve yardımcısı olsun. Allah mekanini cennet eylesin

Allah rahmet eylesin. Çember maalesef gitgide daralıyor. Artık olması gerekenden çok daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor.

Sağlık çalışanları gerçekten zor durumda. Maaşlarına bile doğru dürüst zam verilmedi. Ama iş lafa gelince konuşan çok.

Bu dönemde en çok yükün sağlık çalışanlarının sırtında olması gerçekten çok üzücü imamlara bile %100 zam yapılırken sağlık çalışanlarına bu miktarın yarısı kadar zam yapıldı. Onların bu zor döneminde bizimde yapabileceğimiz en iyi şey elimizden geldiği kadar tedbirimizi alarak onların işini zorlaştırmak yerine kolaylaştırmalıyız. ALLAH rahmet eylesin diyorum ailesine sabır diliyorum umarım bu son sağlık çalışanı kaybımız olur.

Allah rahmet eylesin, Allah mekanını cennet eylesin.Ne kadar üzücü bir haber çocukların annesiz kaldığına mı üzüleyim,yoksa bir doktorun yada bir hemşirenin hastalıklı bir insana bakarken ,o hastalığı kapıp hayatını kaybetmesine mı üzüleyim . Bu hastalığı ilk kim bulaştirdi ise öyle bir kul hakkına girdi ki onun yüzünden milyonlarca insan hasta binlerce insan onun yüzünden öldü.Cinlilerin sorumsuzluğundan kaynaklandi .Daha geçen karakter yoksunu bir vatandaş Çin’de yemeğe bacağını sokmuş.O yemeği yiyenlere ne oldu bilinmiyor,belki mutasyona uğrarlar orası da var . Dünyanın şekli bozuldu ,vakalar hasta sayıları gittikçe arttı.Allah a dualarımız eksik etmeyelim biz en azından tedbirli olalım yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Bu sorumsuz vatandaşların yüzünden olan böyle hemşireye doktora oluyor gerçekten çok nankör bir toplum olduk sırf dışarıda az daha fazla gezmek az daha fazla mekanda oturmak için bir hemşire canından oldu umarım daha fazla böyle haber almayız çok üzüldüm gerçekten.

Çok geçmiş olsun. Eninde sonunda herkes bu virüsü kapacak. Ama aşı çalışmalarında büyük gelişmeler var.

Allah rahmet eylesin. Sağlık çalışanlarının kıymeti bu zamanlarda anlaşıldı. İzinler kaldırıldığı gibi çalışma şartları gün geçtikçe daha zor bir halde.

Sağlık çalışanlarımız oldukça sıkıntılı bir dönemdeler. Canlarını hiçe sayarcasina çalışıyorlar. Allah kolaylık versin ,bu uğurda Allah şehadetlerini kabul etsin :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

Sağlık çalışanlarımız hem fiziksel hemde manen çok yoruldular.Allah onlara gayret,kuvvet versin. Onları maalesef sorumsuz insanlar yüzünden kaybediyoruz. Herkes taşın altına elini koymalı ve `gereken ne ise yapmalıdır. Yakınlarına sabırlar diliyorum, başları sağolsun.

Her gün bu virüslerle uğraşıyorlar hakları ödenmez cidden yazık olmuş çok üzücü bir haber. Umarım daha fazla can kaybı yaşanmaz.

Allah rahmet eylesin onlar hem kendi hem de bizlerin sağlığı için savaşıyorlar Allah tüm sağlık çalışanlarına yardım etsin.

Önlemlere uyalım.

Gerçekten bu zorlu süreçten en çok etkilenenler sağlık çalışanları. Ancak ülkece onlara ne yazık yeterli değeri verdiğimizi düşünmüyorum.

Allah ailesine sabır versin
Çok dikkat etmemiz gereken dönemlerde tam tersini yapıyoruz
çoğu insan yine maskesi çene altında dışarıda geziyor çok üzücü mekanı cennet olsun hakkını ödeyemeyiz.

Allah ailesine sabır versin
Çok dikkat etmemiz gereken dönemlerde tam tersini yapıyoruz
çoğu insan yine maskesi çene altında dışarıda geziyor çok üzücü …

Allah tüm sağlık çalışanlarının yar ve yardımcısı olsun. Allah mekanini cennet eylesin. gece gündüz çalışıyorlar

Şuan virüsten en çok etkilenenler kesinlikle sağlık çalışanları. Gerçekten işleri çok zor ve bu dönemde çok yıprandılar. Hastanede her an acaba virüs oldum mu düşünceleri bile insanı yoran bir duygu. Allah yardımcıları olsun.