Bursa'da Kaza: 3 Genç Hayatını Kaybetti

">

Bursa’da otomobille kamyonetin çarpıştığı kaza meydana geldi.
Kaza gece saatlerinde meydana geldi.Otomobilin kırmızı ışıkta geçmesi neticesinde kamyonetle çarpıştığı kazada araçta sıkışan 3 genç hayatını kaybederken 1 kişide yaralandı.Kaza nedeniyle yaralanan 1 kişi,olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Yazık çok yazık!.. Allah rahmet eylesin. Gençler kuralları çiğneyerek havalı olduklarını düşünüyorlar. Ama sonu böyle de bitebiliyor. Lütfen kurallara uyalım. Canın şakası yok geri dönüşü yok.

Kim bilir ne hayalleri vardı, yaşamak için can attıkları şeyler, sevikleri… Keşke böyle olmasaymış ama insan kaderinden kaçamaz. Bazen gençler fazla hızı güzel bir şey zannediyorlar bundan kaynaklı oluyor her şey zaten. Ailesine ve yakınlarına Allah rahmet eylesin ve gani gani sabır ihsan eylesin inşallah. Amin.

Ne kadar acı ne kadar yazık…!Trafik kazaları çok arttı. Kazaya bağlı ölümler de bir o kadar arttı.Gencecik canlar gitmiş. Yakinlarina başsağlığı diliyorum.Allah sabırlar versin inşallah.

Trafik kazaları bu aralar çok arttı önceden de vardı ama bu kadar duyulmuyordu benim çevremde çok trafik kazası meydana geliyor Allah rahmet eylesin Allah annesine babasına sabırlar versin çok zor bir durum.

Ah ah Allah acılı ailelere sabırlar versin. Bilerek mi kırmızı da geçiler , alkollüler miydi, yoksa bir yere acele gitmeye mi çalışıyorlardı veya eğlenmekten gözleri mi kör oldu da kırmızı ışığı göremediler bilemiyoruz ama sonuç ise çok üzücü. Ecelleri orada gelmiş belli ki. Sağ kurtulan inşallah en kısa zamanda şifa bulur ailesine kavuşur.

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm genelde böyle kazaları gençler yapıyor.gençlerimizi bilinçlendirmeliyiz.

Allah rahmet eylesin çok üzücü bi durum :cry:

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Ailelerine Allah sabır versin Bu kazalara hep dikkatsizlik ten meydana geliyor.