C. Ronaldo, düzenli bir kan bağışı yaptığı için dövme yaptırmadığını açıkladı..

Düzenli bir kan bağışçısı olan C. Ronaldo’nun, dövme yaptırması halinde bu özelliğini kaybedebileceği endişesiyle yaptırmadığını açıkladı…Konu ile düşünceleriniz nelerdir?image">image

c .ronaldo gerçekten çok yardımsever bir birey ve futbolcudur hem dövmeye hemde alkole karşı istekli değilidir bence düzenli kan bağışı yapması onun adına da çok güzel bir davranış

Evet dogrudur kaybettigi babasından sonra düzrnli kan vermeye basladı

Cristiano Ronaldo her zaman futbolcular arasında böyle konularda öncü olmuştur.Bazı futbolcuların aksine hiçbir zaman magazin konularıyla gündeme gelmemiştir.

Böylesi güzel düşünceye bilince sahip olan insanların varlıgın bilmek bile umut verici dünya’da iyi şeylerde oluyor diye biliyoruz C. Ronaldo tebrik edilmeyi her zaman hak eden bir futbolcu bir baba

C. Ronaldo zaten her yönüyle örnek alınması gereken bir futbolcu. Yaptığı yardımlar, gösterdiği bu tutum ve davranışlar ciddi anlamda örnek alınması gerektiren kişiler arasına giriyor. Ben daha önce sürekli olarak Ronaldo 'nun ismini duydum ve hala da o yani. Adam göstermelik yapmıyor da yine de haber konusu oluyor.

Takdire şayan bir davranış sergilemiş. Onu örnek alan birçok kişiye iyi bir rol model olduğunu düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo kazandığı paranın bir kısmı ile yoksullara, ihtiyacı olan insanlara yardım eden bir futbolcu. Tüm futbol camiasına örnek olabilecek bir futbolcudur kendisi. Kan bağışı yaptığı için vücuduna tek bir dövme bile yaptırmaması ne kadar düşünceli bir insan olduğunun göstergesidir aslında. Gerçekten takdir edilecek bir oyuncu. Gerek futboluyla gerekse yapmış olduğu desteklerle.

helal olsun sana ronaldo bu konuda en takdir ettiğim futbolculardan birisisin.

Ronaldo’yu haberlerde hiç kötü yanı konuşulurken duymadık.Çünkü adam gibi adam olduğu için kimse iftira atmak istemiyor.Görünen köy kılavuz istemez.Her yönden insanlara örnek olan bir adam.Dövme yapanlardan bazı hastaneler kan almazmış.

dövme derinin altına yapılan bir işlemdir ama kan damarın içinden alınır bence düşüncesi yarar olsa bile dövmenin etkisi olacağını düşünmüyorum.

Cristiano Ronaldo hal tavırlarıyla her zaman kendinden söz ettirmiştir. Helal olsun büyük adam.

34 yaşındaki bu futbolcu kesinlikle sağlıklı yaşantısıyla halen daha zirvede bulunuyor.
Dövme yapanlara saygım var ama hayatının sonuna kadar sizde kalması doğru gelmiyor.

tebrikler taktire şayan bir hareket , gereksiz bir sey için

Örnek bir davranış. Ben açıkçası tebrik ettim. Sonuçta kan bağışı önemli. Hem kişiye hem de bağış yapılan kişi için önem arz ediyor. Dövme yaptırmak da o kadar hayati bir şey değil.