Çağrı merkezinde çalışan elemanlar işinden memnun mu

Çağrı merkezinde çalışan elemanlar işinden memnun mu

memnun değiller her gün kafaları ağrıyor

Öyle memnundum ki üç ay dayanamadım :grin: nasıl manyaklar arıyor bilemezsiniz. Neler neler diyorlar her türlü hakareti geçtim askıntı olanı dahi çıkabiliyor. Fazla dayanılacak bir yer değil sürekli çalışanlara Allah sabır versin.

Ben daha once calistim ve gayet memnundum sad3ce cok telefonla konusmak biraz bas agrisi yapiyor

Bence her gün dert dinleyen birisi işinden memnun olamaz. Bir süre sonra dinlediği o dertlerde boğulur, kendini kaybeder.

Ben 1 hafta tek çalıştım. Kafayı üşütmemek için çıktım hemen işten😂 öyle bir işin parası lazım değil bana.

Geçmiş olsun hocam o zaman :grin:

Ya nasıl insanlar var bir bilseniz. Çekilecek bir iş değil ama , para için yapılabilir.

belirli bir süre sonra sıkılıp işten ayrılabiliyor lar Çünkü sürekli telefonla konuşmak beyinlerine de baya zarar veriyor insanlara laf anlatmak çok zor

Bizim burda var arkadaş giriyor harçlığını çıkarıyor sonra çıkıyor. Harçlığı bitince tekrar işe gidiyor. Vardiya sistemi rahat ama milletle uğraşma derdi çok.

müşterilerin yerli yersiz küfürü olmazsa güzel de neyse ki mute tuşumuz var yaşasın mute diyelim mtler şuklar zaten :slight_smile:

ben çağrı merkezinden yeni ayrıldım bir ay çalıştım berbat bir iştir yoğunluk curcuna ve asla bitmiyor

evet gayet memnunum bu durumdan işimden. Gayet rahat oluyir.

Başka yerleri bilemem ama en zor telefon bayiilerin de ve müşteri hizmetlerin de çalışanların işi dir,çünkü tarifemizle ilgili şikayetimiz olduğu zaman ya müşteri hizmetlerini arayıp kızabiliyoruz ya da bayii ye gidiyoruz.Kaç kez faturam normalin den fazla geldi mesela,müşteri hizmetleri ni de aradım bayyi ye de gittim…

Bence memnun olan yoktur. Çünkü arayıp saygısızca konuşan çok oluyor.

Memnun olan da var olmayan da var. Ama çok rahatlar.