Çalınan kürsüyü açık artırmada satmaya çalıştı!

image">image
Amerika daki kongre baskını sırasında kürsüyü çalan adam kürsüyü açık arttırma ile satmaya çalıştı. Fiyat 77 bin dolar kadar çıktı. 36 yaşındaki adam tutuklandı.

Kürsüyü nasıl aldı nasıl götürdü merak ediyorum. Çok ilginç bir durum ve beni çok güldürdü. Bu olayın takipçisi olacaktır Biden :slight_smile:

İyi hoş da… Niye o kürsüyü alıp gidiyorsun? Niye satışa koyuyorsun? Sende hiç akıl yok mu evladım? diyesim geliyor, bakıyorum yokmuş gerçekten. :smiley: :smiley: birde açık artırımda fiyat yükseltmişler. :smiley: :smiley: gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :slight_smile:

Bu haberi okumuştum ama haber değeri görmediğim paylaşmamıştım, adam madem girdim bari bir şeyler çalayım demiş

Komik bir olay.Şunun gibi birsey adamın biri bankayı soymus, sonra ayni parayi ayni bankaya yatırmış.

Millet deliye hasret biz akıllıya. İnsanlar iyice kafayı yedi artık. Kürsü çalmakta şov işi gibi resmen :slight_smile:

Amerika da gerçekten çok tuhaf şeyler yaşanıyor. Tipe bak kürsüyü çalmış ve açık arttırmada satmaya çalışmış. Gerçekten çok komik daha neler göreceğiz acaba

Amerika da gerçekten çok tuhaf şeyler yaşanıyor. Tipe bak kürsüyü çalmış ve açık arttırmada satmaya çalışmış. Gerçekten çok komik daha neler göreceğiz acaba

Yapmış olabilirler. ABD şuan için çok karışık her türlü olay meydana geliyor. Ama bu haber baya komik olmuş açıkçası. İnsanların kafaları çok güzel.

O kürsüyü nasıl almış gitmiş küçük bişey de değil.Gündem olmak için satışa çıkardığını düşünüyorum gerçekten satabileceğini düşündüyse çok komik bir durum .Birde poz vermiş çok eğlendiği belli.

Bunun simpsonlarda da fotoğrafı var ama gerçekten yürek isteyen bir iş başarmış .

• Arkadaş kendini yakalatmış. Hapisten çıkacağını zannetmiyorum.
  • _Acaba internete koyarken düşünmedi mi? Beni yakalarlar demedi mi? Çok gülünç bir durum._ :)
  • Ya canım ama çalarsın tamam da açık arttırmaya da koymazsın dimi yani tabi yakalar polis seni :laughing:

Akıl başta mı acaba madem çaldın sonrasında açık artırmaya koyuyorsun neticesi de tutuklanma oluyor, düşünmedi mi acaba.

Hırsızlık yaparken kameralara el sallıcak kadar rahat birisinin,çaldığını satmaktan korkucağını sanmam ki korkmadan satmaya çalışmış.Tutuklanması iyi olmuş belki hapishanedeyken biraz aklı başına gelir.

bir de açık arttırma yapmış hey allahım sen akıl fikir ver ya ne insanlar var :smiley:

insanlar çok garip gerçekten

:grinning: :grinning: :grinning: Bu Amerika toplumu çok absürt cidden.

Amerika Türkiyeden daha beter bence dünya dünyadan beter :slight_smile: :slight_smile: gerçekten şaşırtıcı

yani genelde çalınan şeyler internete koyulmak yerine gizlice elden çıkarılıyor. adam ne yaptığını herhalde kendi de bilmiyor.