Çalınan motoru hırsız geri getirdi.

Çalınan motosikleti sahibine getirip,

“2 kişi bu motosikleti bana satmaya kalktı. Ellerinden aldım”

diyen kişinin aslında zaten motosikleti çalan kişi olduğu belirlendi.

Çok komik neden çaldın neden geri getirdin bu insanlar çok komik ya belki de yaptığı hatanın farkına varmıştır ve geri getirmeye karar vermiştir.

ülkemin her şeyi mizahi hem çal hem geri getir

Çok güldüm ya hem hata yap hem de düzelt değişik.En azından geri getirmesi güzel olmuş.

2020 Yılının son saatlerinde namuslu, haysiyetli hırsız görmekte nasip oldu. Ne diyelim hayırlısı. :joy:

memleketimin vicdanlı onurlu haysiyetli hırsızı siz olduğunuz sürece sırtımız yere gelmez :grinning:

Biz ne garip bir ülkede yaşıyoruz. Bugünde günlük absürt haber dozumuzu aldık şükürler olsun.

Kendince iyilik yapıyor gibi gözüküp ödül parası mi istemeye çalışmış. Ne yapmış bu hırsız bunda ki amaç nedir ?

Demek ki son anda vicdanı sızlamaya başlamış ondan da bir vicdan olduğunu hissetmiş ki sahibine geri getirmiş.

Hırsızında böylesi olur muymuş enteresan yani, ülke trajikomik memleket oldu çıktı yani.

Valla türkiye burası artık ülkede bu tarz olaylar duymaya alıştık. Allah akıl fikir versin

Başka ülkede yaşayamam , yurdum güzel insanı yemin ediyorum komedi ya başka bir şey değil. Allah akıl fikir versin böyle insanlara Allah ıslah etsin hepimizi gerçekten.

Acaba neden böyle bir şey yaptı çok ilginç bir haber gerçekten önce yapıp sonra pişman mı olmuş acaba .

Hırsız pişman oldu her halde çünkü ama inşallah bir daha yapmaz hırsız çok götü bir suç ama yaptı ve hatasını anladı ve çaldı şeyi yerine geri bıraktı ve pişman olduğunu gösterdi.

Abi gerçekten çok komik ya. Hadi çaldın tamam da ne diye geri getirip yalan söyleyip veriyorsun. Amaç ne :sweat_smile:

Insanlar bazen vicdan azabi çeker belki başına o esnada bi olay geldi ve onu yaptığı hırsızlıkla anlamdirinca pisman olmustur

Çaldıysan neden geri getiriyorsun.Cidden çok garip.Belki pişman olmuştur ondan getirmiştir.

Yaptığı davranıştan ötürü suçluluk duymuş olabilir Allah doğru yolu buldursun. Çalması kötü tabii ki ama geri getirmeyebilirdi. Belki ihtimal düzelebilir.

Pişkinliğin bu kadarı. Adamdaki nasıl bir özgüven, nasıl ustalaşmışsa artık ordan uzaklaşmamış bile.

Resmen fıkralarla Türkiye. Başka ülkede yaşayamam dedikleri bu olsa gerek. Bir de çamur atmış. Yalnız şeytani zekaya bak. Böylelerinin hiç bir işi rast gitmez.