Can Ataklı kimdir?

Can Ataklı hangi alanda çalışmalar yapmıştır? Kısaca açıklayınız.

Mayıs 1956 yılında Diyarbakırda doğan can ataklı, Haberler sunucusu ve Turk gazetecisidir. 63 yaşında olan can ataklı 3 kere evlilik yapmış vede 3 adet cocuk sahibi olmuştur.

Mayıs 1956 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. İstanbul İktisadi ve Ticari ilimler Akademisi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. Sözcü gazetesinde köşe yazıları yazmakta ve Tele1 televizyonunda program sunmaktadır. Aynı zamanda youtube’de kanalı vardır ve burada görüşlerini dile getirmektedir. Sert muhalefet tavrıyla bilinir. Keskin bir kalemi ve dili vardır. Bir Darbenin Anatomisi İhanet, Artık Yeter yayımlanmış kitaplarındandır.

Türk Gazetecisi haber sunucusu, Mayıs 1956’dünyaya gelmiştir şu anda 63 yaşında

Can ataklı 1 Ocak 1956 da Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir . Kendisi ailesinin ilk çocuğudur. Babası Ahmet isimli bir kimya mühendisidir. Annesi ise tekel bayisinde olan bir kimya mühendisidir. Daha sonra ise anne ve babası ise şeker fabrikalarında çalışmıştır. Can ataklının youtube kanalı vardır burada görüşlerini dile getirmektedir. Kendisi Türk gazetecisi ve haber sunan bir spikerimizdir. Hala hayattadır.

Can Atakli Turk haber spikeri ve gazetecisidir.1956 yilinda dunyaya gelmistir.