Çanakkale'de Engelli Gence Cinsel Saldırı

Çanakkale-Güvemalan’da. gerçekleşen olayda fırın ve market işletmecisi 56 yaşındaki şahıs, henüz 25 yaşındaki, zihinsel engeli bulunan erkek N.T.'ye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. Olaydan bir süre sonra kimliği belirsiz kişilerce, M.D.'nin aracını devirdiler, iş yerinin camlarını kırıp, önündeki tezgahları dağıttı. İş yerinde ciddi hasar oluştu.

Çok yazık gerçekten. Allah böylelerinin içine merhamet ve vicdan koysun İnşallah.

Ciddi ciddi ülke olarak bir kafa tedavisine ihtiyaç var. Çok yazık gerçekten çok.

Artık her şeyden tiksinmeye başladım. Nasıl insanlarla aynı havayı soluyoruz ya biz nasıl bir hayat kuracağız bizim yeni neslimiz nasıl bir dünyaya doğacak. Ülkemizde caydırıcı ceza olmadığı sürece bu pislikler aynı şekilde devam ederler. İdam edilmeli bu karaktersizler başka türlü hakkından gelinemeyecek.

böyle bir şey olamaz ya bunu yapan bir insan cezasını kesinlikle çekmelidir kadın erkek eşittir biz de özgürüz

Kanunlarımızın, bu tip “yüz kızartıcı suç” seviyesinden daha uçurum bir noktada gerçekleştirilmiş suçlara karşı genişletilmesi ve ağırlaştırılması gerekiyor.

İnsanlar neden bu kadar iğrenç olmak zorundalar. Bunu yapanlar insan değil kesinlikle yazık çok yazık…

Ne kadar küfür etsek az kalır. böyle cezalar müebbet hapis cezası olmalıdır. Gerisi hafif kalır.

böyle şerefsizlerle aynı ülkede yaşamak istemıyorum ülkeden ihrac edilsin bu tecavüzcüler. lanet olsuyn onlara
İş yerinde ciddi hasar oluştu.

Yeter artık dursun şu libidosu yüksek ve hastalıklı insanlar. Bari engelli insanlara acımanız olsun.

Cehalet ve verilmeyen caydırıcı cezalar toplumumuzu bu hallere sürüklüyor ne yazık ki…

Gerçekten nasıl insanlar varya. Buna nasıl vicdanı el verdi.

Cinselliğin afrikasıdır türkiye. İşin var gücün var derdin ne seninde hiçbirşeyden haberi olmayan bir masuma böyle birşey yapabiliyorsun. Git böyle bir niyetin varsa başka şekilde gör bir masumun canının yakmak ne vicdanın hiçmi sızlamadı yazık Allah hepinizin belasını versin Hepinizi ıslah etsin.

Yazıklar olsun gerçekten. İnsanın insana yaptığını acaba hangi canlı bir diğerine yapıyor! 56 yıl öyle boşa yaşamış.

Fiziken zayıf veya aciz insanlara yapılan bu alçakca olaylardan bıktık usandık. Bunun önüne ancak eğitimle geçilebilir. Fakat Canım vatanımda ki eğitim sistemi buna yeterli değildir. Buna bir an önce çözüm getirilmelidir.

insanların fiziksel veya zihinsel eksikliklerini fırsat bilip onlardan iğrenç bir şekilde yararlanmaya çalışmak en büyük karaktersizliktir. İnşallah diğer tecavüz taciz olayları gibi gözardı edilip suçlu serbest bırakılmaz ve cezasını çeker.

Bu haberleri artık duymak ıstemıyoruz yeter ya vallaha billaha yeter.

Aynen oyle reis ya bunlar artık gınağa geldi bunlardan cektiğimiz nedir. Bunları yapanların cezası cekılsın iğreniyorum artık

Yaşamaktan nefret ediyorum ya ben bu olayları duydukça. Bir insan nasıl böyle bir yaratığa dönüşebiliyor aklım almıyor artık benim

Dün bu haberi televizyonda gördüğümde kanım dondu. Ayrıca ülkemizde böyle suçlar işleyenler iyi hal indiriminden faydalanıp cezadan mahrum kaldıkça insanlarımız da adaleti kendi elleriyle sağlamaya devam edecek gibi duruyor. Nereye kadar gidecek bu? Böyle sistem mi olur