Cani Koca Karısını ve Baldızını Bıçaklayıp Kaçtı!

Üsküdar'da bir adam tartıştığı karısını ve baldızını bıçakladı. İki kadın da yaralı olarak hastaneye kaldırıldı,durumlarının iyi olduğu söylendi.
image">image

Ya of yeter artık yine mi böyle haberler bıktık ya. Umarım şunları yıldıracak güzel bir ceza verirler de bu adama ders olur diğer bu zihniyetteki insanlara.

Tartıştığımız, anlaşamadığımız, alacak-verecekli olduğumuz, hoşlanmadığımız, yolda bize yol vermeyenleri hatta gıcık olduğumuz herkesi bıçaklayalım. Güzel bir çözüm.

Neyse ki iyilermiş. Bu kadına şiddete artık bir çözüm bulunmalı. Yoksa böyle gideceği yok. Her geçen gün farkındalık artıyor ama bununla birlikle cinayetler ve şiddette artıyor anlamış değilim.

Ölümle sonuçlanmaması güzel bir durum. Hemen yakalanıp adaletin karşısına çıkarılmalı. Hiç bir suç cezasız kalmamalı

Haberler zaten korku fılmi gıbı…

Abi yine mi ?
Yani gün geçmiyor ki ….
Sürekli şiddet , sürekli ölüm . Anlaşmak bu kadar zor olmamalı , anlaşmak bu kadar canice olmamalı…

şaka gibi gerçekten diyecek söz bulamıyorum.

Gün geçmiyor ki yeni bir kadına şiddet vakası duymayalım. Gerçekten bu konuda acilen bir şeyler yapılması gerekiyor. İstanbul Sözleşmesi bir an önce uygulamaya konulmalı.

Korona tablosu gibi hergün tv de şiddet haberi görüyoruz korona bitecek ama bu şiddet hiç bitmeyecekmiş gibi

kadına şiddet yine dur durak bilmiyor maşallah.

Kadın her açıdan güçlü olmalı.Kadınlar toplumun bel kemiği ve biz kendimize inanırsak her şeyin üstesinden geliriz.Kadın önce kendini eğitecek daha sonra evlatlarını cinsiyet ayırt etmeden eğitecek ve sonucunda bu şiddet haberleride azalacak

Bir kerecik ya bu ülkede güzel haber duyamayacak mı bu kulaklarım bir kerecik.

durumları iyi olması güzel haber.Artık kadın şiddeti yeter ya ne istiyorsunuz,elinize ne geçiyor.Hakettikleri cezaları alsınlar.

önüne geleni bıçaklama olayı nedir ya? eşini bıçakladın da baldızından ne istedin abi sen? kadınları hastanelik etmeye hakkın yoktur. umarım en iyi cezayı alırsın. her gün bunları duymak zorunda mıyım ben? niye kimse eşine değer vermiyor? niye evleniyorsunuz o halde? ben gerçekten nefret ediyorum böyle adamların kadınlara gücü yettiğinde. keşke kadınlarda bir şey yapsalardı.

Kardeşim ne istiyorsun kadınlardan

Ya sen kendini ne zannederek bir insanın canına zarar verme gücünü ve yetkisini kendin de nasıl buluyorsun ! İnsanlar gerçekten biraz kendilerini ilerletmeli ve sinirlerini kontrol edebilecek kapasiteye gelebilmelilier
.

İnsan değil sanki tavuk kesiyorlar bu ne rahatlık artık canavar bunlar.

Gerçekten böyle insanlardan nefret ediyorum. Böyle insanların cezalarını çekmemelerinden daha fazla nefret ediyorum. Pislik adam bu yaptığının hiçbir açıklaması olamaz gerçekten. Ömür boyu bunun da hapiste kalması lazım fakat belki de tutuklanmayacak bile… Neden peki? Çıkıp yarım bıraktığı işi tamamlasın diye mi… Diyecek söz bulamıyorum gerçekten yazık bu kadınlara çok yazık…

Bu cezalar olduktan sonra bu memlekette herkes birbirini doğrar bu gidişle.Acilen adalet reformu gerekiyor bu ülke acileeeeen